Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszem egy srácnak a munkahel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem egy srácnak a munkahelyen. Nincs közös témánk. Akkor miért jön mindig beszélgetni?

Figyelt kérdés

csak kínlódunk a kínos csenddel. nem az első alkalom.

mindig ugyanazokat beszéljük, az időjárás, a pluszmunka, stb. és valahogy ki is üresedik vele az agyam. még gondolataim sincsenek :(

sőt, még most sem tudok azon gondolkodni, holnap mi legyen a témánk. még most sem jut eszembe mondanivaló...


kezd kellemetlen lenni, hogy nem úgy néz ki, hogy összejönnénk, de az is hogy nézne ki, hogy egy idő múlva, meg nem is látnám. tekintve, ha ő nem jön, nem is találkoznánk szinte.


valaki eligazítana mi van?


2012. júl. 4. 21:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. júl. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
23
2012. júl. 4. 21:56
 3/30 anonim ***** válasza:
akarsz tőle valamit? mondd meg neki ha igen ha nem és kész
2012. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Próbál bevágódni nálad.
2012. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

igen próbál bevágódni :)jeleztem, hogy ez nekem tetszik. de az, hogy egyszerűen nincs témánk. ezt megfogja unni szerintem. már tegnap is ahogy jött egy másik kollega, aki kérdezett tőlem valamit, kihasználta az alkalmat és lelépett. neki is kínos ez sajnos.

tehát én szeretném őt, meg ő is engem, ez meg megállít.

szóval akkor ő miért akar engem egyáltalán, ha beszélni sem tud velem? ezt nem értem.

2012. júl. 4. 22:03
 6/30 anonim ***** válasza:

annyira bejössz neki, hogy nem tud értelmesen beszélni, ne mond, hogy veled még nem történt meg...

bár igen, egy idő után elég zavaró, ha magától nem jön a téma, úgysem illetek össze, akkor meg kár is erőltetni.

2012. júl. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
szex kislány, ezért akar
2012. júl. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Ezek a munkahelyek...-én is jól ráfáztam...!

Remélem nálad hamar megoldódik a helyzet.

Hozzám is bejárt egy fiu munkatársam beszélgetni-én meg örültem egy uj barátnak ( fiús sportok hobbik érdekelnek nekünk volt témánk, meg csipkelődtünk kétértelműen dumcsiztunk mélyen a szemébe tudtam nézni...) .Majd került nem keresett nem járt be-nem tudtam mi baja nem mertem megkérdezni. De így egyre többet gondoltam rá. Egyik nap mondta nem tud megfejteni facebook kiírásaim miatt-ezt se tudtam mire vélni letöröltem-de így meg nem láttam cheten. Basszus jól belezúgtam!!! Pedig van férjem meg neki barinője. Tiszta gáz én kezdtem el kerülni utána és a hangom is más volt ha beszéltem hozzá meg nem mertem a szemébe nézni zavarba voltam-sőt most már nem is merek vele bizalmas dolgokról beszélni mint régen... Ez olyan gáz. Itt ahol lakok van egy kb. ugyanennyi idős barát haverom ő hozzám is dörgölőzik mégse tekintek rá mint egy férfire csak mint barátra. nem tudom miért de jól megfogott a munkatársam. Gondolkodok hogy felmondok, mert így elég gáz találkozni. Majdnem minden nap láttam, mert ráadásul 1 településen is lakunk...

2012. júl. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
beszéljetek a zenéről.
2012. júl. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

8-as válaszolónak:szerintem ezek azok a dolgok, amiket ha nem éltet semmi, el is fognak múlni. a munkahelyen valamennyire "józanabb" az ember. mármint a srácok. meglátják, ha le van kopva a körömlakkod, amit más esetben észre sem vennének. jobban figyelnek a részletekre, nehezebben megfoghatóak. de én is kezdek belezúgni úgy érzem, de dühít ez a szerencsétlenkedés. megöli az egészet.


kipróbálom a zene témát holnap. szerintem 20 ms alatt megbeszéljük, de hátha nem.

2012. júl. 4. 22:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!