Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kb.2 éve nem volt párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb.2 éve nem volt párkapcsolatom (előtte mindig volt valakim, mára elég válogatós lettem) de most megismertem egy lányt aki nagyon szimpatikus belsőre (jó vele beszélgetni, megnevettet, értelmes, stb. )?

Figyelt kérdés
és külsőre is az esetem de mégsem érzek iránta szexuális vágyat viszont kapcsolatot szeretnék vele, a barátság kevés lenne és attól félek, hogy ha összejövök vele akkor nem fogok begerjedni rá eléggé.. más lányoknál nincs ilyen gondom de ők meg belsőre nem elég jók, nekem társ kell nem csak kefélőpartner. Volt másnál is ilyen, hogy az agyad/szíved akart valakit de a fütykös meg nem?:D 24/F
2012. júl. 3. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Hmm hát azért annyira csunya csaj nem lehet hogy eegy kicsit sem tud felizgatni szerintem meg fogjátok oldani ha arra kerül a sor esetleg a csajszi rá segit kicsit a szájával vagy akármi,
2012. júl. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogja kívánni a fütykös is, ki a bánat várja el tőled, hogy első talin már egymásnak essetek?!
2012. júl. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túlzottan kedveled és nem a szexuális vonzalom dominál most. Ha amúgy tetszik és tudod, hogy kívánod, akkor nincs gond.

Meg tudod fogalmazni, hogy miért nem gerjedsz rá?

2012. júl. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Erre mondjuk, hogy nincs meg a kémia. Tetszik, de nem vonz eléggé. Tipikus friendzone.
2012. júl. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3: nem tudom miért nem gerjedek rá, formás fenék, jó mellek, szép arc, nem dohányzik, vicces, dolgos, keveset jár buliba.. álombarátnő? magam is meglepődök ezen (nem lettem se homi, se impotens)


#4: barátok nem lehetnénk, mert amúgy meg zavar ha más pasival 'foglalkozik', féltékeny vagyok :/

2012. júl. 3. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!