Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már hogy rosszul választo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy rosszul választottál?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy többen is képben voltak és választani kellett közülük. Ilyenkor a választás általában nehéz és nem biztos, hogy jól választunk. Kinek milyen tapasztalatai vannak?


1) Ha rosszul döntöttél, mikor jöttél rá?

2) Próbáltál-e összejönni a rossz döntés után a másik féllel?

3) F/L vagy?


2012. júl. 4. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Voltam így közvetlen az általános iskola után. Egész suli alatt bele voltam zúgva egy csajba, de ő nem reagált. Suli után meg mással összejöttem. Közben fordult a kocka a csaj rájött, hogy mégis tetszem neki. Választanom kellett, én marha akibe évekig szerelmes voltam eldobtam. Mai ésszel ki kellett volna próbálni
2012. júl. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

igen

1,kb 1.5 év

2, nem, mert tudtam, h már nincs értelme

3,F

2012. júl. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előfordult még kamasz koromban, hogy több fiú tetszett de nem bántam meg a választást (ez mondjuk sokban múlott azon is, hogy az illettő fiú(k) mit akart(ak).) Annak ellenére, hogy egyik kapcsolat sem működött, nem rohantam, hogy bepróbálkozzak a másiknál, meg addigra el is múlt a vonzalom. 25/L
2012. júl. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ilyen válaszokra lennék kíváncsi, köszönöm az eddigieket!
2012. júl. 4. 22:32
 5/9 anonim ***** válasza:

1. igen kb 5 év

2. igen

3. fiú

2012. júl. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Évek után rájönni, hogy rossz döntés volt?! Én azt hittem, hogy max pár hónap alatt kibukik az egész.
2012. júl. 4. 22:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Volt. Sajnos. Még középiskolás koromban reménytelenül szerelmes voltam egy lányba. Aztán volt egy másik lány, aki irántam érdeklődött, de mivel rajta volt a lila köd az agyamon, így nem is nagyon vettem észre.

1. 1-2 évvel utána jöttem rá, és egy életre bánni fogom.

2. Nem próbáltam, mert valahogy nem tartottam volna igazságosnak, ez olyan lett volna a lány szemében, mint: ha nincs ló jó a szamár is. Nem akartam, hogy ezt érezze. Hogy akkor még volt-e esélyem? Nem tudom...

3. Férfi

2012. júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha csak nem tart sírig a döntés, azt emberben mindig ott motoszkál a mi lett volna ha... ezt nem lehet elkerülni, épp ezért mindig azt hisszük, hogy rosszul választottunk.


Én ezt úgy próbálom feloldani, hogy nem bánok semmit. A hibákból tanulok, de nem vagyok hajlandó megbánni a döntéseimet. Minden döntésemet felelősen, jól átgondolva hozom, tudom, hogy ennél jobban nem lehetett, Akkor minek bánjam?


24/N

2012. júl. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4. vagyok


"Évek után rájönni, hogy rossz döntés volt?! Én azt hittem, hogy max pár hónap alatt kibukik az egész."


Ez így nem feltétlen igaz, ha az 5 évből azt gondoltad valakiről hogy ismered, közben egész máshogy viselkedik, mitn ahogy te azt kiismerted. Jah és dili-doli-t játszik, vagyis egyszer ilyen, egyszer olyan.

2012. júl. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!