Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem túl magam ezen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam ezen? Valamiért annyira rosszul érintett.

Figyelt kérdés
Tegnap randiztam a barátommal, és egyszercsak beszélgetés közben fingott egyet. Ugy tettem mintha nem hallottam volna erre meg még bejelenti, hogy hallottad, fingottam? és olyan illúzióromboló volt mert ilyen kis cuki pasi erre fingik egyet. Utána egész este nem bírtam elvonatkoztatni és folyton hallottam a fejemben a fingást. Azóta nem beszéltem vele , de nem is akarok, bár szeretném elfelejteni, mert szeretem. De akkor is mért kell bejelenteni még ráadásul, hogy fingott?
2012. jún. 16. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg neki nyíltan, hogy neked ez nem tetszett, és szeretnéd, ha illedelmesen viselkedne előtted, tiszteljen meg ennyivel
2012. jún. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
:DDDDD EPIC! :D
2012. jún. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Teged jobban zavart,mint kellett volna,mert te jobban elmerultel a pillanat szepsegeben es a fing kizokkentett ebbol.Viszont jo hir a gusztustalankodasban: ha ilyen nyiltan meg ra is kerdez,azt jelenti,tobbre tartja a kapcsolatot,mint esetleg gondolnad.Ez egy olyan szintu "bizalmaskodas" amit nem barmilyen kezdo kapcsolatban enged meg maganak az ember.Hacsak nem teljesen faragatlan tusko.Akkor viszont valoszinuleg nem szeretned.Tudasd vele szepen,hogy nem ertekeled az ilyen megnyilvanulasit es tedd tul magad rajta.
2012. jún. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
áh nem hinném, hogy ilyen tuskó lenne, eddig nem csinált ilyet. de most érted ha a haverjai előtt csinálja jólvan. én se cserélek tampont előtte, pedig az is természetes, mint a fingás. fújj istenem mért kell ilyen gusztustalannak lenni? eddig olyan kis aranyos volt. utána aludni se tudtam mellette. le kellett költöznöm az ágyról. amúgy számomra a fingás a világ leggusztustalanabb dolga azért visel meg ennyire. nem azért mert egy kényes hisztis p.csa vagyok.
2012. jún. 16. 11:23
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Te sosem szoktál ezek szerint... Azért kicsit túlzásba viszed a hisztit emiatt szerintem! Mondd el neki, hogy te nem tűröd az ilyen viselkedést és ennyi. Mi régóta együtt vagyunk a párommal, nem látok semmi gondot abban, hogyha elereszti magát mellettem, avagy közli, hogy wc-re kell mennie. Én is megteszem mellette. Röhögünk egyet az egészen és a világon semmi probléma nincs belőle. Nem értem miért kell ezt ennyire véresen felfogni, ha csak nem egy csendes étterem közepén fingik hangosakat, de az meg tuskó dolog!
2012. jún. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
minden elismerésem hogy nem tört rád a röhögőgörcs...
2012. jún. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!