Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy válthatnék ki a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy válthatnék ki a volt barátnőmből újra érzéseket irántam?

Figyelt kérdés
Valami olyasmire gondoltam h régebben festve volt a hajam,és amikor volt egy szünet köztünk újra megcsináltattam,és iszonyatosan féltékeny volt,ha megtenném ezt újra és látná elérnék olyasmit h megdobbanjon a szíve megint? Vagy egy illat amit érezne rajtam és emlékeztetné rá amikor együtt voltunk,szóval hasonlókra gondoltam.Így a múltból ha egy pár ilyet előhoznék szerintetek érnék vele vmit ? :) Jöhetnek ötletek is ha vannak.És előre köszönöm a válaszokat
2012. júl. 5. 00:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs értelme, mert ha egyszer már kiszeretett belőled, nem fog soha úgy szeretni, mint azelőtt. Lehet, hogy visszahódítod, de nem adok neki egy hónapot, és megint szakít.
2012. júl. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is vmi ilyesmit gondoltam,hát 4 évig voltunk együtt,és mostanában megint találkozgatunk.Volt már köztünk azóta sokminden,szex is.De egy próbát teszek h mit váltana ki belőle :) Jelenleg csak ezek jutottak eszembe,és ha van ötlet még várom.Lesz 3-4 napom amíg nem lesz itthon,és addig szeretném megcsinálni
2012. júl. 5. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!