Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit éreztek ha a volt barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztek ha a volt barátotokkal beszéltek?

Figyelt kérdés
Bennem annyira fura érzés van...nem értem miért ír én miért írok neki néha-néha, miért akarunk találkozni egymással...

2012. júl. 5. 00:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

Azt, hogy jó, hogy kidobtalak mert találtam nálad 100x jobbat ;]


19/L

2012. júl. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi is így állunk,én pasi vagyok,hiába próbáljuk megszakítani a kapcsolatot,előbb vagy utóbb egymásra írunk :) Csak én többet akarok.
2012. júl. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szánalmat
2012. júl. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

Igaz hogy nem nő vagyok, de kapcsolat után érdemes megszüntetni a barátságot. Nem érdemes vele foglalkozni.


De látom hogy a társadalom rossz irányba megy, ha ilyenek élnek, mint az első commentelő. Bocs de megyek hányni :}

2012. júl. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nem vagyok beszélőben egy exemmel sem,és nem is voltam soha.

megdugni jártam át hozzájuk addig,amíg nem szereztem új csajt,aztán se kép-se hang.

gondolom nálatok is hasonlóak lehetnek az okok.

téged nincs ki dugjon,ő meg nem tud kit dugni.

ilyenkor jól jöhet az ex.

2012. júl. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mostanság én is beszélek a volt barátommal, de már több, mint egy éve szakítottunk, és én már akkor sem szerettem. szal közös megegyezés volt. semmit nem érzek, amikor beszélünk, csak azt, hogy egy jó haver, aztán jó vele dumálni.
2012. júl. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hálát, amiért nem vagyok vele. : DD Egyébként jól el lehet pofázgatni vele, de abszolút nem illünk már össze, máshogy gondolkozunk.
2012. júl. 5. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem járunk össze dugni 9 hónapja szakítottunk és azóta egyszer találkoztunk.

A szakítás oka hogy még szeret de nem annyira mint régen és szüksége van arra az érzésre (igaz nem kérdeztem rá de szerintem azóta nincs barátnője)

2012. júl. 5. 08:48
 9/12 anonim ***** válasza:

A 4.-nek szól és Én pedig első vagyok... Szal mondhatsz bármit, de így van. Nem tudod milyen dolgokon mentem keresztül mellette a 3 évben. Ivott folyton, szinte mindig részeg volt, kiabált, öngyilkossággal fenyegetett +1x megis csalt, de megbánta blabla adtam neki nem 1x esélyt. De aztán amikor megint elkezdett inni mondtam neki "Bye"... 100x- 1000x jobbat találtam nála aki mellett nőnek érezhetem magam és nem holmi játékszernek...


19/L

2012. júl. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

4. vagyok.


Igen ez így már más. De az hogy ezt így 1. commentbe leírod, ebből nekem elsőnek az jött le hogy te csak addig vagy egy pasival, még nem jön egy jobb. És ez már gáz.

2012. júl. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!