Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élők, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők, ti mennyit beszéltek egy nap telefonon a barátotokkal/barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Marha kíváncsi vagyok, mert van egy ismerősöm, aki naponta annyit, hogy már engem zavar:D


Jöhet sok válasz :D


2010. márc. 2. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te tedd le,Nem te tedd,nem te tedd le.
2010. márc. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

csak a lényeget,ami max 2 perc.

23/ff

2010. márc. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én nem távkapcsban élek de igyis elég sokat kb midnen orában 10-20 percet:D a többiben együtt vagyunk :)
2010. márc. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát mi 2 éve vagyunk együtt, mikor hogy. Mivel t percem van(este 10 től) és hétvégén így ezt vesszük igénybe...Volt, hogy 1 órát is. (80 km van köztünk). Amikor csak tudunk talizunk.pl ma is.Amúgy msn en volt hogy 7 órát kisebb megszakításokkal:) (25/L)
2010. márc. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Naponta 1xer kb. fél órát szoktunk beszélni na jó van amikor 2xer de csak este amikor más nincs a közelemben. Mert nekem is van olyan csoporttársam aki minden órában beszél a párjával az én jelenlétemben és kissé idegesítő tud lenni (de már megszoktam :D).
2010. márc. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Másfél éve vagyunk együtt,d.e. írunk egymásnak 1-1 aranyos smst,aztán suli után beszélünk 5 percet,ha edzése után is beszélünk 5 percet aztán egy órát a neten. 18/L
2010. márc. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1400 km .havi 1 het egyutt 3 eve.skype orak.sms 2 /nap
2010. márc. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
amíg(4hónapig)távkapcsolatban éltünk mindennap beszéltünk telón,természetesen közben sms-eket is váltottunk.azóta már együtt élünk....:P
2010. márc. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem szoktunk órákat csacsogni, és nem is beszélünk minden nap telefonon. Időnként én felhívom, inkább este felé, váltunk pár szót, semmiségekről, csak h halljam a hangját. Nincs is külön díjcsomagunk, vagy akció,amiben mindketten részt vennénk. Inkább msnen beszélünk, meg hát azért próbálunk rendszeresen (hetente, kéthetente, ahogy összejön) találkozni. De sosem volt a kedvencem a telefonálgatás, nem is tudom, egyesek hogy tudnak annyit lógni rajta.

És általában nem tart percekig az sem, h ki tegye le a kagylót. :D

23L

2010. márc. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mikor mi távkapcsolatban éltünk napi 3 -5 órát beszéltünk telón, mindig este 10 után mert akkor voltak t-perceink. a szobatársainakt nagyon idegesíthette(mindketten kollégisták voltunk) :D
2010. márc. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!