Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre kevésbé tudom elviselni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre kevésbé tudom elviselni a barátomat. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Amikor nála vagyok, vagy ő jön hozzám, mindig csak beül a gép elé, én meg leülök olvasni. Komolyan. Kb. ennyit lehet csinálni. És még ő van felháborodva, ha néha megkérem, hogy engedjen már oda a gépemhez. Múltkor még meg se ölelt amikor felmentem hozzá, fel se állt a gépétől. És mivel sokszor napokig vagyunk együtt (messze lakik) ez eléggé idegesítő... Nem mondom, hogy néha nem nézünk filmeket, meg nem beszélgetünk, de sokszor csak órákig ül a gép előtt, engem meg le se ... Mostanában kissé bunkó módon is viselkedik, mikor náluk vagyok megkérem, hogy menjünk kajálni, mert mondjuk egész nap nem ettem már semmit, ő meg bunkó módon közli hogy menjek a konyhába, ne őt b*szogassam. Utálok más emberek konyhájában turkálni, főleg, hogy ott vannak a szülei is, de ezt nem bírja megérteni... Biztos megerőltető lenne felállnia 10 percre a gép elől...

Kezdem azt hinni hogy teljesen rám unt, nem bírom már lekötni. Ti mit gondoltok, mennyire súlyos a helyzet?


2012. júl. 5. 06:01
 1/4 anonim ***** válasza:
eléggé súlyos :P engem is most unt meg a barátom :(
2012. júl. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
MEnj egyedül kajálni, nem kell mindig egymás nyakában lenni. Én férjem is van hogy fáradt, akkor ő is gépezik és vacsizni sem szokott kijönni velünk. Nincs ebben semmi. Inkább az a baj, ahogy beszélt veled. Én azt nem tűrném, hogy bunkó legyen. Mondd meg neki, hogy viselkedjen veled normálisan, ha már ott vagy vele, vagy fogod magad és hazamész. Ha az utóbbit választja akkor legalább tudod, hogy hányadán álltok.
2012. júl. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is szólj neki, hogy vagy úgy viselkedik mint ahogy a szerelmével kell vagy otthagyod. Én sem hagynám, hogy így menjen tovább. Kajálni tényleg elmehetnél egyedül, de gondolom nem ez az elsődleges problémád. De nem annyira súlyos. Ha tényleg szeret akkor változtat. ;) Sok szerencsét.
2012. júl. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha neked nem jó akkor szólj hogy változtasson, ha nem teszi, akkor útlevelet neki....
2012. júl. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!