Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek mit jelent egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mit jelent egy homlokpuszi egy pasitól? Nem a párotoktól.

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt hogy törődik velem és hogy sokat jelentek neki (akár ő a párom akár csak egy barát). :) Ez egy nagyon szép gesztus a férfiaktól.
2012. júl. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen kapcsolatban vagy a pasival és hogy miről beszélgettetek.

Pl. ha épp elpanaszoltad neki hogy meghalt a nagymamád és az illető a legjobb haverod, akkor csak vigasztalás, de ha ez egy randi volt, ismerkedtek és elköszönés képpen kaptál egy puszit akkor itt alakul valami. szerintem.

2012. júl. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy pasi vagyok.. :P
2012. júl. 5. 08:47
 4/9 anonim ***** válasza:
:'DDDDDDD második vagyok. hát akkor ugyanez csak pasi szempontból. amúgy gondoskodást, védelmet, szeretetet, megértést, de annyira nem komoly mintha arcra adnád.
2012. júl. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem meg pont ez az, hogy sokkal bensőségesebb, mint a sima arcra puszi. :)
2012. júl. 5. 09:18
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is komolyabb érzelmekre vall, homlokon én csak azt puszilnám, akit szeretek, aki nagyon fontos nekem, helyzettől függetlenül. Ez nekem sokkal bizalmasabb érintés, mint egy csók például...
2012. júl. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát engem ne puszilgasson senki más a páromon kívül... Azt jelentené számomra ha más ezt csinálja, úgy, hogy van barátom, hogy nem tartja tiszteletben azt, hogy már foglalt vagyok.
2012. júl. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
pl meccsen is sokszor előfordul egy gól után a homlokpuszi... :D
2012. júl. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
semmit 21L
2012. júl. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!