Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen rendszerességgel vannak külön programjaitok a párotoktól? Legfőképpen 20 év felettiektől kérdezném. 25/L

Figyelt kérdés
Nem olyanra gondolok, h. pl. külön mentek konditerembe v. aerobikra, esetleg vásárolni. Hanem pl. van-e olyan, h. minden szerda csajos este (lány a barátnőivel), és minden péntek meg mondjuk pasis (fiú a haverjaival). Vagy szoktatok-e külön menni nyaralni, moziba, színházba?
2012. febr. 6. 08:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Semmi nincs betervezve, totálisan szabadon megy mindenki oda, akkor és azzal ahova, amikor és akivel akar.
2012. febr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Soha.

Nem is ereznenk jol magunkat egymas nelkul.

2012. febr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Minden honapban össze jön hogy a baratnökkel talalkozom, és ő is de nem tervezzük
2012. febr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Minden héten van több olyan nap is amikor a barátnőmmel vagyok. Nálunk a hétfő, péntek aerobic, de ezen kívűl is szoktunk találkozni. Általában úgy időzítem amikor a párom dolgozik, vagy ha otthon van valami dolga.
2012. febr. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Haverokkal szoktam szakmázni. Ebben a társaságban a barátnőm nem érezné jól magát.

Bringázni szintén nélküle járok, nem akarom kínozni.

Van olyan társaság, ahol én nem hiányzok.

2012. febr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16 éve vagyunk együtt. Nincs "külön" program és nem is hiányzik :) 35/F
2012. febr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 PT-Daniel ***** válasza:

A baratnömmel együtt elünk külföldön (kicsit több, mint egy eve vagyunk együtt es kb. 5 honapja költöztünk össze). A hetvegeket viszont Magyarorszagon töltjük, altalaban ö a szüleihez megy, en a sajat kis hazikomba.


Ugy rendszerezve nincsen, hogy lenne egy fix nap, de altalaban pentek este összefutok a barataimmal. Ezen kivül ritkabban van külön program, de egyikönknek sem okoz gondot, ha a masiknak kell egy kis egyeni szabadsag.


Ez a bizalom nekem nagyon fontos is. A napokban megesett, hogy egyedül voltam es talalkoztam a volt baratnömmel, akivel a jelenlegi baratnöm elött 5 evig voltunk együtt (neki van egy friss kapcsolata). A körülmenyeket mellözve, de tenylegesen veletlenszerüen betevedtünk egy szorakozohelyre, ahol eltöltöttünk egy par orat. Ezt termeszetesen elmeseltem a baratnömnek (persze, mivel meg en sem tudtam, csak utolag), meg ha szamitottam is arra, hogy nem azzal lesz elfoglalva, hogy az öszintesegemet ertekelje. De egyaltalan nem akadt ki. Tudja, hogy nekem fontos a baratsag az exeimmel is (az egyikkel ö is joban van). Es talan (többek között) pont ezert, mert nem erzem kontrollalva, korlatozva magam, soha sem elnek vissza ezzel a bizalommal.


Sorry, a hosszu peldaert, de összegezve: fontos az egyeni szabadsag es a bizalom egy parkapcsolatban!

2012. febr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 PT-Daniel ***** válasza:
Lemaradt: F/27
2012. febr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nekem jelenleg nincs párom, csak eszembe jutott ez a kérdés.

És külön nyaralásra szoktatok menni?

Van olyan barátnőm, aki amikor kb. 1 éve volt együtt a párjával (nem éltek együtt), akkor voltak külön nyaralni a Balatonon. Másik barátnőm nem ment el külön nyaralni, mert h. a barátja biztos nem örülne neki.

2012. febr. 6. 10:40
 10/14 anonim ***** válasza:
Én voltam nyaralni a barátnőimmel a balatonon a párom nélkül....
2012. febr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!