Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha tetszik nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha tetszik nektek egy lány, akkor miért csak a szemeteket legeltetitek ahelyett, hogy odamennétek hozzá és cselekednétek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 15:23
 1/9 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
Önbizalomhiány
2012. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 okoska31 ***** válasza:

ezt mint lány kérdezed?


ha igen, milyen szituációban szoktad tapasztalni? amikor társaságban vagy, vagy tömegközlekedsz?


ilyenkor nem akarunk zavarni:)


egyedül ülj egy étteremnél...:)

2012. júl. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én szívesen legeltetném rajtad nem csak a szememet :D
2012. júl. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt te lányként úgysem értheted meg.


Figyelj, én már nagy nehezen haverok segítségével lemertem szólítani lányokat, de őszintén szólva egyikőjük sem mutatott valami nagy lelkesedést, örömöt, persze van barátjuk, ezzel koptattak le, ami néhánynál talán igaz is volt, de azok a flegma, unott fejek, amiket vágtak, tisztelet a ritka kivételnek, mert két lányt tudnék kiemelni, akik kedvesek és rendesek voltak velem. Illedelmesen meghallgattak, de persze ők is elutasítottak, viszont olyan stílusban, amire tényleg kevés lány képes manapság, őket hívom én igazi nőknek, ritka kincsek, nem is csoda, ha volt párjuk.


Másrészt én tisztában vagyok azzal, hogy mivel nem vagyok magas, izmos, se különösen jóképű, így inkább a csúnyácska, kövérebb lányoknál kéne próbálkoznom, akik sajnos nekem nem jöttek be sosem, akkor meg mi értelme leszólítani egy lányt, hiszen épp az a lényege, hogy azért szólíts le valakit, mert megtetszett a bája, kisugárzása. Tudom, most elítéltek, mert én is felszínes szörny vagyok, mégis milyen jogon nem adok esélyt a kövér lányoknak, mit is képzelek magamról. Jogos, talán ezért sem volt még barátnőm, mert rossz vagyok.


Így inkább csak nézem őket, napszemüvegen keresztül még könnyebb is és álmodozom tovább, mivel tudom nekem sosem lehet olyan barátnőm, akihez tudnék vonzódni testileg is legalább. Őket elviszik a magas, izmos, jóképű menő macsók. Ez a természet rendje, megértem.

2012. júl. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én azért nem csinálok semmit, mert van barátnőm, ha nem lenne akkor valamire meghívnám, de nem akkor ha 2-3 barátnőjével van
2012. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mert hülyeségeket beszélek és lejáratom magam vagy mert épp nincs egy forintom sem ami miatt szintén önbizalom hiány van hiszen mindne csajhoz kell egy kis lové, vagy részeg vagyok.20f
2012. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ASOT ***** válasza:

ha egyértelműen mutatja nekünk hogy ő is észrevett és ő is figyel minket, és nem azért, h "jajj basszus ide ne jöjjön" vagy "jesszusom ez meg hogy néz ki:) "


Akkor ha olyan a helyzet akkor odamegyek.

2012. júl. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Annyit szeretnék hozzátenni, hogy ezeknek és az ehhez hasonló kérdéseknek a feltevése teljes mértékben fölösleges, kezdhetnénk annál a témánál ,hogy a "12-3-4évesek hogy viselkednek stb, és befejezhetnénk annál, hogy a fiúk és a lányok miért piszkálják és sértegetik egymást akár ezen az oldalon vagy egy másikon, vagy csak a való életben. Számtalan téma van amiben sohasem fog mindenki egyet érteni ez nyilván való, nem vagyunk egyformák, de ami igazán zavaró az a társadalom ilyen szintű "elkorcsolusása", hogy vannak a szépek és a csúnyák a "menők" és az el nem fogadott emberek. Hogy a kérdésedhez kapcsolódjak a problémák itt kezdődnek, a lányok döntő többségének a viselkedése, az életfelfogása nem ad a fiúk számára önbizalomra okot.Persze a az "alfahímek akik a ranglétra tetejére szeretik képzelni magukat ugyanúgy hibásak, mert hagyták magukat elferdíteni, inkább járnak diszkóba és hordanak feszülős(mondhatnám k*rvás ruhát stb ezt ugye nem kell bemutatni senkinek) minthogy megtartották volna az önbecsülésüket és férfiakká akarnának válni, mert sztem a legtöbbje akármennyi idős lesz is nem mondhatja magára azt hogy férfi, ilyen felfogással, viselkedéssel. Száz szónak is egy a vége a tömör lényeg az lenne, hogy a társadalomnak a fiataltól az öregig meg kéne tanulni együtt élni egymást elfogadva, kompromisszukra nyitottan, amíg ez nem lesz meg addig ne is várd kedves kérdező, hogy ezek a dolgok bármilyen irányba mozdulnának..:)
2012. júl. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen önbizalomhiány. Én is ilyen vagyok, társaságban megszólalni nem merek, stb... :(
2012. júl. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!