Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt az iskola mért gondolok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt az iskola mért gondolok ilyenekre?

Figyelt kérdés
Mióta közeledik az iskola csak arra tudok gondolni,hogy ez nem lesz így jó..Hétfőtől péntekig nem tudunk találkozni csak szombaton meg vasárnap egy fél napot mert nem is suli és már most kevés nekem ez a kb. 10 óra amit együtt tudunk tölteni..meg azon ,hogy összejön suliban egy másik fiuval..:'(.. kb 2 hónapja vagyunk együtt ő 15L én 17F) Mért járnak ilyenek a fejemben? Mit tudok tenni???
2011. aug. 27. 21:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny vagy, mert kevés az önbecsülésed.
2011. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
lehet hogy már ki is szemelte valaki és csak arra vár hogy újra láthassa és addig nyaggatja amjd be nem adja a csajod a derekát és aztán sokáig titkolóznak majd de végül nem bírják tovább a csaj otthagy és végül mindenki rajtad fog nevetni vagy nem mert kinyírod őket és börtönbe mész és utána egy elmebeteg leszel
2011. aug. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol benne, akkor miért vagytok együtt? Nekem ez jött el.
2011. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi szépen ígyis eléggé érdekes a kapcs és ilyen térén meg érzékeny állat vook:'(.-..köszi xd de értem a lényeget xd az eleje..Hát:S......
2011. aug. 27. 22:02
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
megb.szom a csajod úgyis
2011. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

sajnos vannak ilyen r.bik


én épp most fogtam ki egy ilyen csajt amúgy

2011. aug. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
ÉN BÍZOK BENNE:) De egy egész nap meg egy fél..az nem sok..ott iskola nap mint nap és nálam biztos jobb palit is találhat ha akar ráadásul énekel(L) NEm Tudom mert szeretem..xd féltékeny..én:?? talán egy kicsit..eléggé xd..
2011. aug. 27. 22:04
 8/15 anonim ***** válasza:
jajjj jajj jajjhajjajajjajjaahajajahaaajjj
2011. aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Ixdecske ***** válasza:
Kicsim ilyen miatt ne aggódj a világ összes férfiáért sem hagynálak el. De rosszul esik hogy nem bízol bennem...:( a Rib*zést köszönöm szépen kedves nagyon .... És ezt majd holnap megbeszéljük édes
2011. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Fú te nagyon ragadós lehetsz ! Utálom ezt a típust és a falra tudnák mászni tőle mikor egy srác annyira nyomul hogy én nem kapok teret ! Szerintem ne mássz rá jobban mert így fogod elüldözni . Szerintem ha igazán szeret úgy sem fog senkivel összejönni !
2011. aug. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!