Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet a végén apáca lesz belőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a végén apáca lesz belőlem?

Figyelt kérdés
Teljesen ki vagyok készülve,már évek óta.Az egész úgy kezdődött,hogy a szüleimtől csak rossz példát láttam.Apám megalázta,leqvázta és néha meg is verte anyum,mert már lefeküdt mással mielőtt összeházasodtak.26 éve ez megy,majd másnap mint ha semmi sem történt volna megy minden tovább.Legalább százszor összepakoltam a cuccaim és ugyanannyiszor ki,anyám meg mazohista,tényleg élvezi,hogy bántja folyton.Egészen 15 éves koromig azthittem,hogy semmi bajom nem lesz emiatt,azthittem normális leszek de nem.Akkor volt az első barátom,minden szép és jó volt,amíg apám meg nem tudta,hogy együtt vagyunk.Lekapott a 10 körmömről,hogy,hogy képzelem ezt,még tanulnom kellene nem pasizni,nem engedett vele sehová stb,anyummal szervezkedtünk a háta mögött,hogy mehessek hozzá,mert az észérvek nem hatottak,meg amúgy is féltem tőle,mert nagydarab ember ha megüt lehet ott maradok és a lelki terrorja felülmúlja a legdurvább katonákét is.Ha még ez nem lenne elég,a szex sem megy.Sokáig azthittem bennem van a hiba,de később jöttem rá,hogy apám miatt van bennem a görcs,hogy anyum verte mert már nem volt szűz amikor feleségül vette.A pettingel minden simán megy de amint odajutok,hogy szex gyomorgörcsöm lesz,sírni kezdek,lelkiismeretfurdalásom támad először apám majd a kedvesem miatt,hogy nem ment pedig akartuk.Ez így megy 6 éve.Rettegek a párkapcsolatoktól,mert nekem nincs normális apám akinek bemutathatnám,attól,hogy nem tudnék rendes lenni vele,midnentól,egyszóval nem akarom,hogy az a srác aki majd a párom lenne szenvedjen mert én még mindig szúz vagyok,mert görcsölök,ha apám eszembe jut,midneért.Egyébként normális lány voltam,sokak szerint szép,járok bulizni rendesen,menő társaságban voltam végig,divattervezőnek készülök,főiskolán vagyok,sosem voltam sem stréber sem semmi ciki,egyszóval olyan vagyok mint más,csak éppen képtelen a párkapcsolatra és a szexre.Volt azóta barátom,de mindig előjönnek a hibák,mármint az enyémek és inkább szakítok,mielőtt mégjobban tönkretenném szegényt.A legnagyobb baj,hogy imádok flörtölni,nem bírom megállni,klubbokban,diszkókban bárhol,de úgy rzem nem járhatok senkivel mert csak tönkretenném,hogy 21 évesen még szűz vagyok és olyan családi hátterem van,ami miatt nem vagyok normális(otthonról hozott példa),már 3 éve külön lakom,de akkor sem megy:SA másik az állandó súlyingadozás.Duci voltam mindig is,de hát 15 éves korom óta jojózom,hol 46 hol 60 kg vagyok,ami sem egészségi sem semmilyen szempontból nem jó:SMost is van egy olyan aranyos srác és most épp a 60 kg-os fázisban vagyok.Egyenlőre msn-en beszélünk,de nem bírom itt sem megállni,hogy ne kacérkodjak,ne flörtöljek,de tudom,hogy ez neki nem lesz jó,mert magamba bolondítom aztán meg nem lesz semmi:SEgy barátnőm tud a szüzességemről is a többiek nem,mindenkinek hazudtam mert szégyenlem.Szerencsére nem vagyok szégyenlős,simán beszélek a szexről is,csak hát na.Nyomoréknak érzem magam,aki tényleg apáca lesz a végén,pedig annyira szeretnék már végre egy mindent elsöprő szerelmet,de azthiszem ahhoz újra kellene kezdenem az életem.Képtelen vagyok bármit is tenni ez egy ördögi kör...
2009. júl. 10. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mive magadtól nem fogsz kijutni ebből az állapotból ezért szakértő segitsége kell az első lépés megvan beismered hogy gond van.A második a szakértő aki sexuálpszihologus.Nem mondom hogy hamar rendbejössz de rendbe jössz.Kitartás.
2009. júl. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

sziaa..:(

hát nagyon sajnállak h ilyen apud van.. ez nem jóó..nagyon nem.. ugy csinálnak a mostani szülők ( tisztelet a kivételnek) :) mintha nem csinálták volna ők is ezt..h csajozni ment volna apud meg ilyesmi.. nemjó..

és hidd el.. ha megnyugodsz kicsit.. menni fog minden..nekem is ilyen volt.. elterelték a figyelmem.. mikor szembe kerültem apámmal..belenevettem a képébe..és nnantól látta h nem féélek tölle.. és nem szol 1 szót sem(lehet jobb is :) ) velem is ilyen volt.. biztatni kell.. foglalkozni veled..a barátoddal menni menni.. anyuddal megbeszélni h idemsz.. takarjon téged.. és ilyesmi.:) hidd el..minden sikerül..csak akarni kell.:)

örülök h segíthettem..és ha bármi baj van szolj.. vagy irj privátba..:) szivesen segítek neked..:)

pussz

2009. júl. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Végig azt írtad, hogy bűntudatod van már előre a szex miatt, a családod miatt, ezért nem akarsz párkapcsolatot. Pedig pont az amire szükséged van. Egy társra. Senkinek sincs tökéletes családja, és egy jó darabig nem kell bemutatnod a párodat. Az, hogy ennyi idősen szűz vagy meg egyáltalán nem szégyen. Szörnyű a világ, hogy már egész fiatal lányoknak ezt adja be, hogy szégyelni kell... Egyáltalán nem. A szexualitás magánügynek kellene lenni, egy élvezetes, jó dolognak, két ember között.

Szerintem lépésről - lépesre haladj. Ha megismerkedsz valakivel, legyél nyitottabb. Ne foglalkozz azzal egyáltalán, hogy szüleidnek mikor hol fogod bemutatni. Egyszerűen próbáld csak megismerni.

Nem hiszem, hogy a szüleidnek való bemutatástól vagy magától a szextől tartanál. Szerintem a szüleid rossz példáját látva magától a párkapcsolattól félsz, és ez elől menekülsz, közben meg annyira vágysz rá, hogy valaki szeressen, társad legyen.

Szóval rázd le magadról a szülőkkel kapcsolatos gondolatokat. Te egy független lény vagy, nem anyukád vagy, a párod nem lesz olyan mint apukád. Egy önálló, felnőtt ember vagy, akinek joga van a boldogsághoz. Ne zárd be az ajtót. Mindig csak előre és felfelé nézz, soha se hátrafelé és lefelé!

2009. júl. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
elég durva a történeted, tényleg szakértő segítségét kellene igénybe venned. de ettől függetlenül nem hiszem, hogy baj lenne, hogy 21 évesen szűz vagy. ez nem ciki, de a lelkiproblémáidat tényleg jó lenne rendbe tenned
2009. júl. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen szűz vagy, és ezt titkolni kell? apááám... Mit nem adnék egy 20 fölötti szűz lányért, igazi érték vagy, nehogymár még szarul érezd magad miatta, 25 fölött már gázosabb a helyzet, de addig is légy büszke rá. Arra már kevésbé, hogy mindez miért van, hát nem tom, elköltözés, kapcsolat teljes megszakítása időlegesen a szülőkkel, valamilyen mentális tréningen részvétel, új dolgok kipróbálása, ahol a lelkeddel-belsőddel foglalkozol, elég sok gyerekkori traumád lehet, de pár év alatt helyrehozható, egy kis meditáció, pszichoterápia vagy egyéb módszerek segíthetnek.
2009. júl. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok tényleg,köszönöm,az eddig válaszolóknak.

Anyummal nincs semmi baj,egy tényleg modern nő minden tekintetben,együtt járunk shoppingolni,mindent megtudok vele beszélni,amikor még kamasz voltam is falazott ha mentem ide oda.Itt a probléma apám,aki lelki terrort alkalmazott mindig is.Most már egyébként mindig mondja,hogy milyen jó is lenne már ha lenne barátom,én meg gondolom magamban,hogy azt már várhatod,mert nem tudok miattad egyről a kettőre jutni.Mellesleg már 3 éve külön lakom,ritkán járok haza másfél-2 havonta,akkor sem sok időre,hogy ne kelljen vele találkoznom.Amint leérettségiztem menekültem.Azthittem jobb is lesz,de nem,ugyanúgy gyomorgörcs minden srác előtt aki hajt rám,de már csak akkor ha már maga a kapcsolat kerül szóba.Addig tényleg tök normális minden,nem izgulok semmi,simán flörtölök meg minden amit egy normális csaj csinál,de gondolom ez az itthonról hozott példa miatt begörcsölök és kész,vége.A legrosszabb az egészben az,hogy tényleg egy szép,divatos lány vagyok,komolyan menő vagyok egy vérbeli plázacicc,csak ez,ez az egy kib@szott dolog,ajjjj és ez a legfontosabb.Vágyom egy társra,de nem megy.Nem akarom megbántani,csak szeretni akarom,de amíg ezt és így érzem,addig nem lehet.Azt pedig,hogy 21 évesen még mindig szűz vagyok,nekem igenis ciki,mert elképzelem a srác arcát,amikor megmondom neki,aztán ha látom,hogy nem zavarja is azt gondolom,hogy legbelül kinevet,mégha szeret akkor is,hiszen kinek kellene egy 21 éves kezdő,aki nem elégíti ki szexuálisan,vagyis lehet igen,de nem megfelelően.Tényleg annyira gáz már ez az egész,bulikban esküszöm ribanc vagyok,de amint szóba jön,hogy járjunk mint egy bolond,menekülök,pedig akarok őt,ezt a srácot is de most is szép lassan hárítok mert bennem van a görcs.Eddig mindig így volt.Valószínű,hogy tényleg pszchihológushoz kellene mennem,mert ez így nem élet...


Köszönöm mindnekinek az eddigi válaszokat,megy mindenkinek a plusz:)

2009. júl. 10. 17:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Az előfordulhat, hogy meglepődik a srác, ha megtudja, de ha ezen nevet, és nem értékeli, akkor nem a megfelelőt találtad. Egy normális srác értékelni fogja, hidd el, főleg ha szeret!!! Kezdő...? Ez olyan mint a tánc, a tapasztolatot minden lépés, minden tánc után gyűjtöd majd, a lényeg, hogy a megfelelő fiúval tedd.

Ne pláza cica legyél, ne a külsőségekre figyelj, hanem a belső értékekre a fiúkban is és magadban is.


Verd ki a fejedből, hogy nem tudsz boldoggá tenni egy fiút, inkább arra gondolj, hogy téged ki tudna boldoggá tenni, kölcsönösen jó legyen :o)

2009. júl. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!