Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van egy srác, aki bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy srác, aki bejön nekem, de van barátnője és énfelvettem msn-re (nem tudtam, h van neki) és már beszéltünk tolakodás, ha megint ráírok?

Figyelt kérdés

Na szóval leesett oké van barátnője, felfogtam. De attól még haverkodni haverkodhatok, nem?

Csak mert amióta tudom, h van neki nem is írok rá. Mert úgy érzem, h így azt gondolja, h :"Jaj, hát nem veszi észre, h nekem nem kell és, h nekem van barátnőm"

Nem tudom, mi tévő legyek. És nem tudom, h ilyenkor egy a suliból, látásból ismert lánnyal mennyire szeretne beszélni.

Szerintetek?

Eddig amúgy egyszer személyesen kétszer msn-en dumáltunk és az msn-es beszélgetéseket mindig én kezdeményeztem...


2009. júl. 10. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem egyáltalán nem gáz, hogy ha beszélgetsz vele. Miért ne beszélhetne egy olyan fiú lányokkal, akinek van barátnője. Az elmondottak alapján feltételezem, hogy tetszik neked az említett srác. Ha így van akkor egy bizonyos határon belül nyugodtan közeledhetsz hozzá. Az msn-beszélgetésekből meg úgyis megérzed, hogy tolakodásnak fogja fel a dolgot, vagy örül neki. Ha ügyes vagy, lehet, hogy te leszel az új barátnője:)
2009. júl. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd.

Kamu, hogy ha neked bejön,csak haverkodni akarsz. Ne akarj a közelében sündörögni haver-címen, aztán meg rástartolni. Legyen benned tartás!

2009. júl. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem , nem hiszem, h rástartolnék. nem vagyok gerinctelen. Csak egyedül vagyok egész nyáron és néha nincs kivel beszélgetnem. Én nem akarok az új barátnője lenni, ha ven neki és nem érdeklem őt.

Ezt tiszteletben tartom.

2009. júl. 10. 15:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Van egy srác a suliból, aki felvett msn-re, először látszott rajta, hogy csak azt akarja, hogy összejöjjünk, szval hajtott rám, de nekem lett pasim. Ő azóta is rám ír mindig, és én nem veszem tolakodásnak, mert szerintem nem az, hisz nem kérdezgeti, hogy meddig leszek együtt a barátommal, és nem hív randizgatni - bár egy baráti taliban simán benne is lennék.

Ezt csak úgy írtam, bár én lány vagyok, de sztem nyugodtan rá írhatsz, mert nincs abban semmi, hogy barátkozni szeretnél. Főleg ha már személyesen is beszéltetek.

2009. júl. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor lehetőleg ne olyannal beszélgess nagy magányodban, aki kapcsolatban van és még be is jön Neked :)


Aki azt írta,hogy ha ügyes vagy, te lehetsz a következő barátnő, üzenem neki, kívánom,hogy a párját ugyanígy ügyeskedje el mellőle valaki :D

2009. júl. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De én nem akarom , h szakítson a barátnőjével!!!!!!!!!!!!!

De inkább nem írok rá.

Csak , mert hátha úgy gondolkodik, h én vmi olyasmit szeretnék tőle...

2009. júl. 10. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!