Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás vagy lássuk, hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás vagy lássuk, hogy mi alakul ki belőle?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a párommal, de elég "laza" a kapcsolat. Találkozgatunk hetente 3x 4x, ha együtt vagyunk jól elvagyunk, de elég gyakoriak a viták, mert lemond egy-egy találkozót, vagy hasonlók. Én szeretem, állítólag ő is engem. Megcsalásnak, vagy hasonlóknak a kételye fel sem merül.
2012. júl. 6. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat ez egy szar.
2012. júl. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te tudod hogy neked ez igy jó vagy nem jó ha nem jó miért nem jó és hogyan lehet rajta változtani, pl elkerülni a vitákat ha ő lemondja a találkozot mond hogy oké de akkor ekkor és ekkor találkozzunk. De ha ugy érzed te ezt nem akarod eröltetni akkor szakits és keress mást
2012. júl. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na most jól elvagytok vagy gyakoriak a viták?

A kettő nálam kizárja egymást.


Hát nem tudom, mit szeretnél hogy alakuljon belőle?

Ahogy nyilatkozol a kapcsolatról nyílvánvaló, hogy a srác nem veszi az egészet komolyan. Ha szerelmes lenne, akkor nem hinném, hogy ilyen ritkán találkoznátok.

Nekem úgy tűnik elvagytok együtt, ha nincs jobb dolgotok, ami közben te hisztizel is egy kicsit, aztán megint napokig nem látjátok egymást.


Ha nem jó ez így neked, és a megbeszélés után sem változott semmi, akkor ezután sem fog. Ha még nem beszéltél vele, hogy neked mi a gondod a kapcsolatotokkal, akkor tedd meg, ha nem változik még mindig semmi, és neked ez így szenvedés, akkor szakítsatok.


28/n

2012. júl. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egyetértek az első válaszolóval...://
2012. júl. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!