Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak mit szólnátok ahhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mit szólnátok ahhoz hogyha a barátnőtök webkamerás munkával foglalkozna?

Figyelt kérdés

20éves egyetemista lány vagyok. 1éve interneten vagyok webkamerás modell. Ez azt jelenti,hogy külföldi férfiak fizetnek azért, hogy nézhessenek. Továbbá leírják,hogy hogyan szeretnének látni és én azt megteszem. pl.: fehér fehérneműben vagy meztelenül stb.

2hónapja most már párkapcsolatban élek. A párom nem tud még erről. Férfiak,ti mit szólnátok ahhoz, hogyha a barátnőtök ilyennel foglalkozna?

Nem kérek a k*rva vagy stb kommentekből.


2012. júl. 6. 15:00
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Élőben biztosan nem fog folytatódni,mert úgy nem tudnék élni. EZ közel sem olyan, hiszen nem kell idegen férfiakkal szexuális kapcsolatot létesítnem. Egyedül vagyok,senki sem ér hozzám és csak azt teszem meg,amit én szeretnék. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. júl. 6. 15:44
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

"Magyarország illetve a szomszédos országaink le vannak nálam tiltva"


Majd egyszer ha időd engedi azért nézd meg mit jelent az a szó, hogy "proxy".

2012. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
47%

Biztos vagy abban, hogy nem mész tovább? Ez kalkulációs kérdés. Feltételezem, hogy jól elvagy 2-300.000-ből... de 500 még jobb lenne...

Van az a hülye reklám... Van annyi pénz, amiért már korpásodik az ember haja...

2012. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
0%
Arra még nem kaptunk választ, hogy csak mutogatod magad, vagy "segédeszközöket" is használsz?
2012. júl. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Jól elvagyok abból a pénzből amit keresek. Fizetem a tandíjat,mert olyan egyetemre járok ahol nincs állami. Oroszt tanulok,amin 1óra 8000ft. Angol-német felsőfokú nyelvvizsgám van és nem fogom mindezt feldobni. Más munkából ezekre nem futná. Több pénzre nincs szükségem,nem vagyok telhetetlen. Azért tanulok,hogy egyetem után ne kelljen ezt csinálnom.


Amúgy csak mutogatom magam,vetkőzöm stb. Nem használok segédeszközöket.

2012. júl. 6. 16:11
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
1óra orosz 8rongy?? Franciát már meglehet kapni 5-ért is :D
2012. júl. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
77%
Két felsőfokú nyelvvizsgával ügyfélszolgálaton 150 és 200 között minimum lehet keresni. De hát nyilván a könnyebb vége mindig könnyebb :)
2012. júl. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
45%
Hm... mondjuk igazából ez a kérdés úgy kitaláció ahogy van, de hipotetikus dolgokba persze belemehetünk, ha épp nincs jobb dolgunk.
2012. júl. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Ugyan miért lenne minden kitaláció? Akkor semmi értelme sincs ennek az egész honlapnak.


Ügyfélszolgálaton dolgozni? Hidd el,sokmindent megpróbáltam. Nappali tagozatos diák vagyok,mindennap suliba kell mennem. Szóval nem tudok teljes idős munkahelyen dolgozni.

2012. júl. 6. 17:58
 30/34 Diavolino44 ***** válasza:

Nah jó, csak ha mondjuk el kezdesz dolgozni mert találsz munkát valószínűleg a bérezésed hasonló lesz, vagy kevesebb s többet kell majd érte dolgoznod.

Amúgy meg már tuti van fenn rólad pár video a neten. Így ha valamilyen komolyabb karriert szeretnél befutni nem elképzelhető, hogy lesznek jóakaróid akik ezt megtalálják.

Mindenesetre drukkolok, hogy a barátod jól fogadja a dolgot!

2012. júl. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!