Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek igaz amit még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz amit még mindig sejtek, vagy most akkor mi volt ez?

Figyelt kérdés

Bocsi, h ilyen hosszú, de kell a háttérsztori...


Pár hete ismerkedtem össze egy lánnyal egy társkereső oldalon. Elégé csinos, sőt nagyon is bejön így képekről. Rengeteget chateltünk, beszélgettünk telefonon is már több órát. Rendesen egymásba habarodtunk! Sosem gondoltam volna, h ez így lehetséges, mármint "látatlanban" beleszeretni valakibe! Úgy volt, hogy a vizsgái után (tehát kb. 2 hét a megismerkedésünktől számítva) találkozunk. De közben 3 nappal előtte kiderült, hogy a cég, aminél dolgozik sulija mellett leküldte őt vidékre (amolyan marketingesként dolgozik). A helyi dolgokat kell intéznie a környéken. A nagyijánál szállt meg. Közben bejött ez a nagy meleg, és mivel a szívével előtte is volt már problémája, így most ez elő is jött. Volt nála orvos, és beküldte öt egy nagyobb vidéki városba kivizsgálásra. Ott megállapították, hogy szívizomgyulladása van. Injekciós (szívbe adandó) kezelést írtak fel, amit minden reggel az orvos ad be neki.

Eközben mi persze chaten, telefonon tartottuk a kapcsolatot, és közben természetesen még jobban egymásba szerettünk.

Viszont mivel e mellé rengeteget kell pihenni, így félbe kellett hagynia a munkát is, és lent kell maradnia vidéken, mert ebben az állapotban nem vezethet.

Közben eltelt majdnem még egy hét, és mivel már nagyon szerettem volna találkozni vele, és nagyon úgy nézett ki, h a következő jó pár napban (esetleg hétben) sem fog visszajönni, így gondoltunk egyet, és megbeszéltük, h lemegyek hozzá. Azt hozzáteszem, több mint 200 km, és csak busz jár arra, ja és 4 órás az út. Meg nem is túl olcsó...

De mondom mindegy, ennyit simám ki lehet bírni. El is indultam.

Viszont az út hossza, a táj monotonitása és a korán kelés miatt végül bealudtam, és túl is mentem kicsit a megállón, amikor hívott, hogy mért nem szálltam le, a barátnője ott várt rám (mivel ő nem mozoghat sokat, és itt van ez a meleg is, na és persze meg is volt beszélve h majd a barátnője kísér el hozzá). Majdnem tovább mentem a következő faluig, de mivel jött a hívás, ami felébresztett, és rendes volt a sofőr is, így még előtte letett. Hát elindultam visszafele. A barátnője is elindult felém. Kb 2.5-3 km gyaloglás után találkoztunk is.

Aztán elmondta, hogy most nem tud hozzá elvinni, mert be kellett vinni őt a városba, mivel rosszul lett, és kicsit fulladt. Most hozzá kell menni (a barátnőhöz). De mivel a nagyija (ő is vele él, akár csak "barátnőmnél") nem enged be idegeneket, és kicsit zizi is, így azt kell hazudni, h valaki olyan vagyok, aki már járt náluk jó régen, csak megváltozott külsőleg, azért nem ismer meg... Be kellett tanulni valami kis háttértörténetet is... Egy kicsit várni kellett, h hihető legyen a sztorija a barátnőnek, mármint hogy valakinél volt szülinapozni, vagy mit tudom én már mi volt a sztori, hisz már ez is kicsit kezdett szürreálissá válni.

Aztán bementünk valami eléggé lepukkant helyre, jól rám ugrált a kutyájuk is, de végül bejutottunk a házba. A nagyija jól meg volt lepődve, h a régen látott ismerős vagyok. Kérdezgetett is ezt azt, és amire emlékeztem a gyorstalpalóból, arra válaszoltam is, a többire a lány felelt,illetve helyeselt.. Kaptam egy kis szerény ebédet is, majd h nehogy kiderüljön a simli, elvonult velem a szobába filmet nézni. Hozzáteszem, ez idő alatt egy hívást sem kaptam a "barátnőmtől"...de ő állítólag már beszélt vele a tőle kapott telefonnal (két száma is van, egy céges, és egy magán, a magán számot adta oda a barátnőnek).

Belekezdtünk a filmbe. De már valahogy kezdett olyan fura érzésem lenni, h valami itt nagyon nem stimmel. Ehhez ugye hozzá tett az is h nem keres engem, meg az is, h némely szó, kifejezés, mondat, a jellegzetes nevetés, amit előtte a telefonban hallottam, kísértetiesen hasonló a barátnőéhez... Ez nagyon kezdett motoszkálni a fejemben, mármint h itt valami nagyon nem stimmel. Közben mondta, h lehet, h másnapig bent kell maradnia "barátnőmnek" a kórházban, és lehet hogy náluk kell töltenem az éjszakát... Jah, elfelejtettem említeni, h a barátnője akinél voltam, kb. 150-180 kg között lehet, szóval rettenetesen kövér.

Ez, mármint, h lehet, h náluk kell aludnom, meg a feltűnően hasonló hang, beszédstílus, a jellegzetes nevetések (ami a film alatt is egyre jobban idegelt) végül kicsapta a biztosítékot, és hirtelen felálltam, azt mondtam, na ebből elég, és elmondtam h mit gondolok... Természetesen tagadta, h ez nem igaz, őt nem érdekli a dolog, akkor menjek, ő nem tart vissza... Gyorsan összepakoltam, és elindultunk a megállóhoz, h még elérjem az aznapi utolsó járatot (2 van egy nap, oda-vissza). Közben mondtam, h hívja fel őt (a barátnőmet), hogy bizonyítsa, h tévedek, de természetesen a telefon otthon maradt... Ekkor én kezdtem el hívni, de utólag néztem csak meg, h a "rossz" számot hívtam, azt amit ott hagyott neki, és nem a cégest.

Aztán a buszon, kb. fél óra múlva jött tőle a hívás, h hol vagyok, hogy vagyok, meg mi a helyzet, de mivel akkor még nem tudtam, hogy nem a cégesén csörgettem, így azt mondtam, h majd ha felértem, megbeszéljük. Így is lett, és végül bocsánatot kértem, h ezt csináltam, meg minden...szóval elmagyaráztam neki a dolgot...

De még mindig ott lebeg előttem, h "jól gondolom, h ez még mindig csak az átverés"... Csak ha így van, azt nem értem, h mi értelme volt?


Ezért szeretném kikérni a véleményetek, hátha ti jobban a dolgok mögé láttok így ismeretlenként, és tudtok segíteni annak eldöntésében, h ez végül is most mi volt?


És nagyon köszönöm annak aki végigolvassa és próbál segíteni!!!



2012. júl. 7. 10:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
végig olvastam és gyanus... valószinűleg akivel eddig ebszélgettél stb ez a bizonyos kövér arátnő, csak valószínűleg szégyelte a családi körülményeit, meg a kinézetét és ezért hazudott egy ilyen találkozót.... (legalábbis nekem ez jön le az egészből) és szerintem neked is ez a gyanud
2012. júl. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez de gáz leutazol vár rád hirtelen beviszik a kórházba nem fura? Ennyi erővel mehettél volna a kórházba jah és még valami ha valakinek baja van a szívével tuti nem küldi az orvos haza hanem bennt tartja amíg helyre nem jön az nem egy kéz vagy láb törés!
2012. júl. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen tudom, ezért olyan gyanús, h szívbetegséggel nem játszanak azért ilyen könnyedén...bár a mai egészségügyet elnézve...de igazából már nem tudom mit higgyek...
2012. júl. 7. 11:06
 4/11 intrepid ***** válasza:
11%
Ugyan, mit finnyáskodtál? Meg kellett volna kurjantani a barátnőt is.
2012. júl. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

intrepid


Köszi, de akármilyen szép valaki belülről, ha kívülről ilyen, nem tudok vele mit kezdeni... Márpedig, ha ezt meg merte csinálni velem, akkor belülről is elég nagy bajok vannak, vagy nem? Akkor te mégis mi vonzót látnál egy ilyen lányban?

2012. júl. 7. 11:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Valljuk be ez igaz hogy átlettél basz*a és még valami a mai egészségügy igen gáz de még ők sem játszanak szívbeteg fiatallal főleg ha tudják h az!
2012. júl. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ami gyanus:

1 oké hogy a barátnő megy eléd miért nem kérted el az ő telefonszámát is hogy feltud hivni ha baj van

2 hirtelen nem mehetsz be hozzá mert másik városban van (ezt miért nem emlitette a telefonban?)

3. mindketten nagyszülőnél laknak

4 a többi hasonloság amit irtál

5 variáciok a telefonszámokkal

6 netes társkereső

2012. júl. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
át lettél bszva. a csaj meg qurvára ráér...
2012. júl. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem is küldött magáról képet? Csak meg tudná oldani. Biztos van valami fényképezője.
2012. júl. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

De, van róla kép, de most érted, akár én is csinálhatok így közösségi oldalt magamnak, és akár nőnek is kiadhatom magam... Szóval ez nem oszt, nem szoroz!

Am. azóta sem találkoztunk, mert folyton közbe jön "valami"................

2012. júl. 13. 00:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!