Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár napja láttam egy fiút aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenyvesi Olívia kérdése:

Pár napja láttam egy fiút aki kb.20-22 éves lehet. Bejelöltem facebookon. Ti szerintitek mit írjak rá, gáz ha ő 20-22 éves és én meg csak 14? Hogy ismerkedjek meg vele?

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
most múltam 14, széttárjam?
2012. júl. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem gáz!

Nem mondom, hogy babázzál, de nem is kell még pasiznod. Fogd meg a veled egykorú srác kezét, fagyizzatok, sétáljatok, esetleg puszi aztán a többit el lehet felejteni. 16 éves korban már lehet csókolózni, és egy hosszabb kapcsolatnál 17-18 évesen akár szeretkezni, de ez már nem olyan kötött, később is ráér a szüzességedet odaadni. AZ NEM GÁZ. EZ az.


F/16

2012. júl. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Hole Hunter ***** válasza:
100%

A kérdésre a legjobb válasz: nagyon lassan!


#2-es...A mit-mikor lehet nincs korhoz kötve, de a lényeget nagyon ügyesen megfogtad! Fiatalságodat meghazudtoló, bölcs tanács. Gratula! Üdv. 44/VP

2012. júl. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 General ***** válasza:
Hát... én 25 vagyok, de mikor bejelöl egy 16 éves, már akkor sem értem, hogy mit akar. Nem is jelölöm vissza alapból, akit nem ismerek. Te meg 14 vagy... Még 20 évesen is 16 volt a legalsó korhatár nálam.
2012. júl. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én szeretem a 14 éves lányokat. Írj rá nyugodtan! Csak őszintén, amit szeretnél írd meg neki bátran! :)


22F

2012. júl. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát ebből szerintem nem lesz semmi mert nem ír vissza :/
2012. júl. 9. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!