Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még is hol ismerkedjek, hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még is hol ismerkedjek, hol találhatok?

Figyelt kérdés

Utóbbi években, egyszerűen sehol nem találok egy értelmes nőt, aki normális kapcsolatot szeretne, avagy képes lenne rá.


Ismerkedtem, szórakozóhelyeken, discocban, plázákban, szupermarketekben, üzletekben, neten is!


- De akiket kifogok mind vagy 1 éjszakát akarnak vagy max 1 hétig tartanak, mert h "ők nem akarnak komoly kapcsolatot" de 1-2 ilyen elmegy de amikor már a 10. mondja ezt az már idegesítő.

- a másik fele akit kifogok, neki még ott van az exe akit így szeret úgy szeret, és el is mondja h jajj ő minden ben jó olyan jó sosem lesz senki, sosem fog úgy szeretni senkit, ésatöbbi..nade ezt állandóan előttem! Hol a f@szba érdekel az exe és alapból ez lehangoló. De az nem zavarja egyik ilyen nőt sem, hogy az exe mással van mást szeret, és megcsalta ésegyéb..


- ja és hát van a szokásos, akinek külön lakás kell h legyen, nem árt ha a pasi jól keres...és csak ilyennel akar kapcsolatot.


ez számokban mérve 23 lányról van szó összesen. 17 élőben 6 neten. Általában vagy 1 randiig vagy szexig, vagy 1 beszélgetés erejéig jutottam vagy max 1 hetes kapcsolatig.


Igen tudom itt sírok csak nem tudom h akkor hol....

29/f


2012. júl. 6. 10:37
 1/8 AvernusTriad ***** válasza:
Átérzem fájdalmad, de nincs más lehetőséged, próbálkozz.
2012. júl. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ASOT ***** válasza:

hát ezek után passzolok....


1 esély van , hogy próbálkozol tovább...

2012. júl. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Együtt érzek veled, leírtad a tipikus huszonéves csajokat.

Hasonló a tapasztalatom, vagy az exüket siratják, vagy pénzéhesek vagy hülyék, buták vagy ezek egyvelege egyszerre.

2012. júl. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2 éve próbálok találni. De nem.


Ja van még 1 aki azt mondja, hogy neki olyan pasi kell akivel 1 éven belül gyereket csinálnak....szerencsére ez a ritkább....


Ezek a nők átlagban 20-27 évesek.

2012. júl. 6. 10:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát figyi, most megosztok veled egy személyes történetet. Kicsit én is úgy voltam, mint Te, talán picit több szerencsével, mert nekem azért voltak hosszabb kapcsolataim, viszonzott szerelmeim, de összességében végül egy olyan nő mellett tettem le a voksomat, aki nem is igazán szép, nem is igazán okos, lényegében azért, mert ő volt az, akit én "normálisnak" gondoltam. Nagyon kedves volt, visszahúzódó, aranyos, csendes, olyan, akiről azt hittem, hogy sosem fogunk veszekedni. A probléma ott jelentkezett, hogy elvettem feleségül, és kb. 1 hónap alatt megváltozott, kiderült, hogy hazudott csomó dologban, elferdítette a sztorikat, és valójában egy ideggörcsös, alacsony önbecsülésű stresszgép, aki nem hogy lenyugodott volna a házassággal, hanem ellenkezőleg. Én meg voltam olyan hülye, hogy nem kevés tapasztalattal azért a hátam mögött (meg emberismerettel, mert emberekkel dolgozok) meg lehetett vezetni. Most ott tartok, hogy ha soha többet a büdös életben nem lenne nőm, akkor sem érdekelne, mert minden, amit szerettem az életben, minden, ami örömet okozott, odavan. Barátok elvadítva, önálló szabadidő csak kérésre és korlátozottan, úgy beszélhet velem ahogy akar, stb. Igen, az én hibám is, hogy hagyom, de én nem gondolom, hogy egy kapcsolat akkor normális, ha a nő támad, és ezeket folyton vissza kell verni... (Régebben sosem volt ilyen más nőkkel. Csak a házasság hozza ki belőlük?)


Mi ennek a zagyvaságnak a summázata? Ne akarj szerintem mindenáron találni valakit. Élvezd az életet, csináld amit szeretsz, aztán ha valaki keresztezi az utadat, akkor megpróbálod vele, hogy milyen. De összességében azzal, hogy nem élsz párkapcsolatban, nem vagy semmivel rosszabb ember, mint azok, akik igen, és nem vesztesz semmit. (Még a szexért sem éri meg... erről külön regényt lehetne írni.)

2012. júl. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kendrazoltan ***** válasza:

Hát papa, nem irigyellek, sokan futnak hasonló köröket. Az én meglátásom az, hogy te bizonyára egy értelmes férfi vagy, aki korban/értelmi kvalitásokban/felfogásban hasonlót keresel magad mellé. A baj az, ha egy nő (szerencsére vannak kivételek) megérzi azt, hogy te egy érző ember vagy, akkor valahogy mindig az a vége, hogy sárba tapossa a fejed/elhagy. Szerencsére nem saját tapasztalat, de rengetegen sz.pják ezt a f@szt.


Én személy szerint annyit tudnék javasolni, hogy próbálj ki egy-két olyan aktív tevékenységet, amit eddig nem tettél (főleg sportra gondolok), aminek a művelése már alapvetően azt feltételezi egy nőről, hogy egy "tökös, belevaló csaj"...személyes tapasztalatból nagyon tudom javasolni a capoeira-t, ott, hidd el, nem olyanok lesznek, mint akik a p.csájukat rázzák a diszkóban egy jó ingyenkoktél reményében, hanem belevaló csajok, akiknek nem fog leesni a gyűrű az ujjukról, ha bármit saját kezűleg kell csinálniuk. Ráadásul nagyon jó kis társaságok vannak a csoportokban, sok a lány és nem mellesleg nagyon jól fitten tart...

26/F

2012. júl. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat!

HA valami általánosításnak hangzott akkor nem annak szántam! Mert ezt most magamra értettem.


10:51-es. Hááát azt a házasságot sajnálom h megtörtént...


volt 3 komoly kapcsolatom. 2-3 évig tartottak. De ez most kb olyan 2010-töl tart..


nem, nem adom fel sosem adom fel, csak egyszerűen elkeserítő néha, hogy ezt fogom ki.

szexre mindig találok valakit, arra könnyű felszedni egy csajt. Csak azzal van h többet szeretnék dehát mindegy.


Van haveri köröm, össze is ülünk néha. normális munkám is van, meg vagyok elégedve ugyahogy a fizummal is, van egy autóm is , lakás is. DE! Ne ezért szeresen valaki!!!

Olyan nem kell aki nem engem szeret hanem amim van.


majd egyszer talán összejön..

2012. júl. 6. 11:23
 8/8 A kérdező kommentje:
najó..nem saját lakás, albérlet...:)
2012. júl. 6. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!