Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy halak nő és egy skorpió...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy halak nő és egy skorpió férfi között milyen lehet a kapcsolat?

Figyelt kérdés

2012. júl. 7. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
szánalmas ha valaki a horoszkóp alapján akarja eldönteni h összeillenek-e. meg akarod spórolni h megismerjétek egymást?
2012. júl. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Hole Hunter ***** válasza:
Osztálytársi, baráti, kollegális, sporttársi, szerelmi, élettársi, házastársi...stb.
2012. júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem,pusztán arra vagyok kíváncsi,hogy aki még rajtam kívül is ilyen kapcsolatban él-én már 2 éve- ,milyen a viszonyuk. Mik azok a gócpontok amiken esetleg vitázni szoktak..nem kell rögtön támadni.:)
2012. júl. 7. 15:48
 4/9 A kérdező kommentje:
Párkapcsolati szinten érdekelnek a "tapasztalatok" :)
2012. júl. 7. 15:49
 5/9 anonim ***** válasza:

<FACEPALM>

komolyan a horoszkóp alapján mondjuk meg h milyen lehet a kapcsolatotok???

ejj de "okos" ez a magyar nép :)

2012. júl. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én pusztán kíváncsi lettem volna olyan emberek hozzászólásaira,akik valóban ilyen párkapcsolatban élnek..nem pedig az ilyen és ehhez hasonlóakra.:)
2012. júl. 7. 15:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Te az ezoterikában hiszel?Szerinted aki halak (mint pl én)azokra ugyanazok jellemzőek?Vagy komolyan ezeket honnan veszed?Atyaég.
2012. júl. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem akadj le a horoszkóp témáról, hülyeség az egész, bárki bármit mond, ne ez alapozza meg a kapcsolataidat, hogy az mit ír...
2012. júl. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Ne haragudj, de eleve a felvetés is értelmetlen! :)

Pszichológust kérdezz meg, mi határozza meg, hogy milyen kapcsolata lehet valakinek, teljesen más okokat fog mondani. Neveltetést, személyiség, stb., ami legkevésbé függ össze azzal, hogy mikor született az illető.

2012. júl. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!