Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátnőmmel hogy ne unatkozzunk ha átmegyünk egymáshoz?

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 17:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Még több szex!
2012. júl. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
20 éves
2012. júl. 7. 17:59
 13/20 anonim ***** válasza:
URISTEN unatkooztoooooook?? Hát én tuti nem unatkoznék ha pasimmal lehetnék hmm:D lefoglalnánk egymást :D
2012. júl. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
20 évesen nem tudod mit kezdj a barátnőddel hogy ne unatkozzon? ? ?
2012. júl. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Már bocs de ha 20 évesen nem tudod mit kezdj a barátnőddel elég nagy szerencsétlenség vagy
2012. júl. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
elég rég óta együtt vagyunk és mégse tudok semmit ki találni
2012. júl. 7. 19:08
 17/20 anonim ***** válasza:
fingjatok minél büdösebbet
2012. júl. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
kösz hülyeséget nem kértem bocsi
2012. júl. 7. 22:26
 19/20 anonim ***** válasza:
Készítsetek egy világvége szimulációt.
2012. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

# 8/19 vagyok!


Hova valósiak vagytok mert az is nagyban függ, mit csináljatok?! Ahogy írta az utánam szóló is a bicajt azt én is támogatom, ha van lehetőségetek akkor hajrá.


Amikor volt barátnőm akkor volt amikor gondoltunk egyet és be mentünk Pécsre csavarogni 35 perc volt busszal az út, elmentünk étterembe ettünk egy fagyit és leültünk egy padra és beszélgettünk, hülyéskedtünk. De volt amikor el mentünk vásárolni ruhát vagy cipőt ami pont kellet. Nem vagyunk mi sem gazdagok nem a plázába vásároltam, elmentünk a kínaiba kellet egy nadrág nekem akkor vettem neki is vagy volt amikor ő akart venni 1-2 göncöt. Volt amikor az Árkádba vásároltunk, ha le volt valami értékelve, egyedül cipőben veszek mindig márkásat.


Vásárlás is jó program 1x.


De az előttem szólóknak teljesen igaza van, hogy nem tudod magad lekötni a párod mellett az régen rossz. Valami gubanc van a kapcsolatban, de attól tartok ez a kapcsolat nem fog sokáig tartani mert nincs közös témátok és előbb utóbb a párod fogja lehet megunni és szakítani fog veled vagy te ő vele. Nem baj majd még találkozunk a GYK-n. :D Sok sikert! De, ha van sok pénzed akkor menjetek el Tunéziába járjátok be a világot!!! Ennél többet senki nem fog írni szerintem.

2012. júl. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!