Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálta ezt? Néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt? Néhány hónapja ő mondta, hogy szeret és sosem tudna megütni.

Figyelt kérdés

Egy bevásárlóközpontban szórakoztunk a párommal az egyik polcnál, mutatni akartam neki valamit, összeütközött a kezünk, aztán rávágott egyet ököllel az én kezemre, nem tudom miért. Erre kapott egy pofont, ő meg akkorát adott vissza, h majdnem beestem a polcba. Utána elindult tovább, én meg ellenkező irányba. Mikor megtalált csak ennyit kérdezett: "Most haragszol?"

16 hónapja vagyunk együtt, de ilyet még nem csinált.

Itthon felolvasta a horoszkópom "váratlan esemény történik" mire én tök nyugodtan megkérdeztem: "például pofon vágnak?". Ő egyből a nyakamba borult, hogy ne haragudjak, meg minden.


Kicsit sok már, hogy folyton belém köt és mindenben keresi a hibát. Régen olyan szép volt minden: szinte össze voltunk nőve, minden jó volt, amit csináltam és mindig igyekezett a kedvemben járni...


2009. júl. 10. 21:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A srác elég agresszív, gondolkozz el, mert bizony néha föl leszel pofozva.
2009. júl. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez egy állat!! Most van az a pillanat, amikor ott kell hagyni!
2009. júl. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
16 hónap után mutatta ki neked a "foga fehérjét". Ha egyszer megtette akkor máskor is megfogja. Azt, hogy miért is tette erre leginkább ő tudna helyes választ adni. Szerintem ott kéne hagyjad.
2009. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Pasi aki megüti a saját csaját?

Biztos hogy szeret ö téged?!

Szerintem jól gondolkodj el mert ha ez máskor is elöfordul lehet csunyább dolgok fognak történni

2009. júl. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Először te ütötted meg!!!
2009. júl. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem akarok vészmadárkodni de így szokott kezdődni a párkapcsolaton belüli erőszak. Ha szereted is, ilyet akkor sem engedhetsz meg, nehéz, de ilyenkor kell otthagyni, mert aki egyszer megüt, megüt majd még egyszer. Állandósuló bocsánatkérések nagy pofonok mellett. Hagyd el, én azt tanácsolom.
2009. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A kérdésedet olvasva, eszembe jutott , hogy velem is előfordult tavaly iylesmi.. velem meg tsómmal.(én fiú, ő lány)Nah de én csak játékból ütöttem neki vissza, tényleg, csak sajna túl erősre sikerült!XD :S

Utána persze bocsánatot kértem, mag amit ilyenkor illik.


Amúgy most ütött meg először? Lehet, hogy ő is csak "játékból" szánta az ütéseket , de ha előtte nem volt semilyen veszekedés köztetek, akkor kétlem, hogy szándékosan erőset akart ütni.


"Néhány hónapja ő mondta, hogy szeret és sosem tudna megütni."<<< Na ebből a mondatából ítélve szerintem tényleg csak játéknak szánta. Meg írtad, hogy bocsánatot is kért! Ha nem ütött meg még előtte, akkor szerintem adj neki még egy esélyt..


U.I: Ez 1 tanács, nem muszály megfogadni, de a leírtak alapján szerintem nem gondolta komolyan ezeket az ütéseket, és szerintem ő sem akarta erősen, mint annak idején én, csak "játékból"


16/F

Menyus

2009. júl. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

én úgy gondolom,első esetként el lehet fogadni,véletlen baleset.de ha mégegyszer megteszi,hagyd ott!

Anchee

2009. júl. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem játéknak szánta, azt hitte ez a pultnálszórakozás része, sztem azthitte te is játékból ütötted meg.

Nem akart neked szerintem fájdalmat okozni. Viszont ha mégegyszer iylen előfordul, akkor hagyd ott.

2009. júl. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én nem tudom, hogy miért csinálta(szerintem ő sem, erre nem lehet ésszerű magyarázat), de játékból SE üssön meg!! Ez nem lehet indok a pofozkodásra!És mi lesz, ha mégis úgy dönt, hogy megüt, nem játékból?? Hasonló történt velem is... Egy bizonyos idő után már elengedte magát, azt hitte már sínen van, és bármit megtehet... Megfogja tenni mégegyszer valószínűleg, mindig megteszik újra. Én is azt hittem, hogy ez rám nem vonatkozik, de persze tévedtem. Egyszer is elnézi ezt az ember nekik, akkor vérszemet kapnak. Ezt nem szabad elnézni, szerintem.
2009. júl. 11. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!