Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, pasik! Na ezt mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, pasik! Na ezt mi a frásznak csinálta? (szenvedek már 1 hónapja és ez így nagyon nem jó, nem tudom mit kéne csinálnom)

Figyelt kérdés

Röviden,tömören:én 16,ő 18

-három hónapig jártam a fiúval

-ma van egy hónapja,hogy én szakítottam vele,mert előadta nekem,hogy beleszeretett egy "lányhaverjába" és meg is csókolta a csajszi nyakát az nap este,amelyik nap velem összejött(mármint a kapcsolatunk elején 3 hónapja)

-ma küldött egy sms-t,hogy rájött,hogy nem kell neki a másik csaj mégse

most akkor nekem mi a frászt kéne csinálnom?

légyszi, aki tud, adjon tanácsot!!!


2009. júl. 27. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb kibe szeret bele és dob miatta?Ne is válaszolj az sms-ére.Még fiatal vagy,ne engedd, hogy szórakozzon veled.
2009. júl. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a kommentet :|

de egyébként nem ő dobott, én dobtam őt, mert már nem bírtam ki, de most meg úgy érzem még rosszabb, hiszen én szeretem őt, bármit is tett :(

2009. júl. 27. 17:21
 3/5 anonim válasza:
100%
Pff... Szerintem ne higyj neki... Több oka lehetett, hogy smst irt neked. Lehet hogy azért irt mert a másik csaj kikosarazta és neki meg kell valaki. Ne hagyd hogy hülyének nézzen. Keress egy rendesebb srácot aki nem akar majd lecserélni... Nekem ez a véleményem. Még akkor is ha szereted, valószinű jobban járnál valaki mással.. Legyél okos, fiatal vagy még :):)
2009. júl. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Fiatal vagy érezd az életet...és különben is ha nekem ilyet írna a pasim én azt venném le belőle, ....hogy ha nincs ló jó a szamár is.... ez meg mégis mien dolog...

elhiszem h szereted de én azt tanácsolom h keress valaki mást...

2009. júl. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
egy idióta pasi, ha nem jön be neki más akkor megy vissza hozzád. Még most míg ilyen fiatal vagy tanuld meg mi az hogy tartás, mert később nehezebb lesz, Ne engedd vissza magadhoz.
2009. júl. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!