Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barmit megtennek erte, es nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barmit megtennek erte, es nem akarom elvesziteni. Mit tegyek? Hogyan tegyem jóvá?

Figyelt kérdés

raírtam egy sracra a fb-on, amit mar nagyon megbantam...

nem akar velem beszelni es szakitani akar...

Mit csinaljak ? nem akarom elvesziteni :(


2012. júl. 8. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Mármint ha jól értelmezem akkor ráírtál egy srácra miközben volt barátod? És ő ezért most szakítani akar... hát igazából nagyin szerintem semmit sem tudsz csinálni, mondd el hogy megbántad, ezentúl meg próbáld kerülni az ilyen helyzeteket...de ennyi miatt szerintem nem kéne így megsértődni, persze attól függ mi volt abban a fb-os beszélgetésben...
2012. júl. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
töröld a profilod
2012. júl. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam , hogy letorlom magam , de a suli miatt nem tehetem ...:(
2012. júl. 8. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!