Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy válasszak 3 közül? Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy válasszak 3 közül? Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve nincs komoly kapcsolatom...valahogy nem jött össze senkivel, pedig nagyon vágytam rá. Eddig még jelentkezők se nagyon akadtak, viszont most, hirtelen, egyszerre három is lett :S egyszerűen nemtudom hogyan válasszak közülük, mert mindhárman tetszenek kívül, belül..és én még időben szeretnék dönteni, mert nem akarok senkit megbántani :S

Az első fiút már fél éve ismerem, találkozgattunk régebben, de azt mondta nem szeretne komoly kapcsolatot, pedig én nagyon bele voltam zúgva, de elfogadtam..vele csókolóztam is, de semmi több nem történt...most 1-2 hete megint írt, bár nem tudom mik a szándékai.

A második fiút 3 hete ismertem meg egy buliban, nagyon rendes ő is, külsőre egy adonisz :D viszont 3 hónap múlva elköltözik innen :S vele nem történt semmi, se csók, se egyéb, de úgy veszem észre, h többet akar, mint barátság

A harmadikat pedig tegnapelőtt ismertem meg...tegnap találkoztunk is, és nagyon jól éreztük magunkat, csókolóztunk is, végig nevettük az egész napot...viszont ő pesten lakik...és emiatt vacilálok..mert nem akarok belemenni távkapcsolatba, mikor talán közelebb is lehetne jelentkező...



19L


2012. júl. 8. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ecc-pecc kimehetsz, holnap után bejöhetsz, cérnára cinegére ugorj cica az egérre fuss.
2012. júl. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:D:D ettől azért komolyabb a helyzet
2012. júl. 8. 10:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában ezt érezni szokták szóval a kérdésed egy baromság.
2012. júl. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Véleményem: lásd mint fent!
2012. júl. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 2 fiú között választhattam 17 évesen. Nagy dilemma volt.

De mamám tanácsára hagytam mindkettőt, mert az ember érzi, hogy ki kell neki. Ki az aki megmozgatja.


Ha te nem érzed, csak vonzalmat, az kevés.

2012. júl. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ezt neked kellene érezned h kivel érzed magad jobban.a második és a harmadik srácnál az a buktató h az egyik elköltözik ,a másik meg eleve már messzebb lakik és ahogy látom nem rajongsz a távkapcsolatért.az első srácnál meg bizonytalan az egész..lehet csak szexre kellenél neki.

a harmadik srácot ha jobban megismered lehet h annyira megszereted h belemennél egy távkapcsoltba is(bár nem tudom ennynire nagy a táv köztetek)

nekem is egyik exem pesti volt.sose akart távkapcsolatot,de vhogy mégis megtörtént.

amúgy meg az írásodból számomra az is kiderül h a harmadikkal érezhetted a legjobban magad.csak olvasd vissza...persze mivel még alig ismered nem tudhatod h alakul.

na de nem írok többet..kívül állóként nem is nagyon lehet többet:D

2012. júl. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyiket se válaszd!

A 3 közül lenne 1, akiért tényleg odalennél, akkor nem lenne kérdés, hogy kit válassz. Mivel ilyen nincs, ne válaszd egyiket sem.


Sokan félve a magánytól, hasonló szituációban nem merik betartani ezt az aranyszabályt és mindig választanak aztán meg benne ülnek a rossz kapcsolatban hónapokig-évekig.

Ahelyett, hogy felszabadultan keresnék az igazit, aki általában a legváratlanabb pillanatban lép be az ember életébe, viszont ha nem vagy szabad, akkor nem biztos, hogy időben észreveszed.

2012. júl. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát végül egyik se lett :DDD
2012. aug. 23. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!