Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két lány közül hogy döntsek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két lány közül hogy döntsek? Hogy válasszak?

Figyelt kérdés
Olyan helyzetbe kerültem hogy 2 lány közül választhatok. Az egyik lányt szeretem de amikor próbálkoztam nála egyszer csak összejött mással, és átvert de most meg visszajött hozzám hogy ne haragudjak mert hülye volt meg magyarázkodott, de én utána más lányoknál is próbálkoztam és pont mire visszajött kialakult egy másik lánnyal hogy közelebb kerültünk egymáshoz de belé nem vagyok szerelmes. Ha az első lány akibe szerelmes vagyok nem b*szott volna át akkor őt választanám de így nem nagyon bízok benne, a másik lány meg teljesen odavan értem de ő nem is tetszik annyira.

2012. jún. 18. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ülj a földre.
2012. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Az lesz első válaszoló:D Földre esés.
2012. jún. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Te tutira valami sitcom vagy szappanopera szereplő vagy!
2012. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mekkora problem te jó ég.... hívd a lelkisegélyt. (ha emos vagy vagdoshatsz)
2012. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem értem miért nem lehet értelmes választ adni!!?? Fel tettem egy normális kérdést akkor normális választ várnék.
2012. jún. 18. 22:25
 6/13 anonim ***** válasza:
Várni éppen várhatód :D Csak nem biztos, hogy meg is kapod. Szerintem ha hülye vagy, és megint át akarod magad b*szatni, akkor válaszd az elsőt...
2012. jún. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
azt válaszd aki tetszik és most jöttél össze vele. a másik lány legközelebb is át fog baszni és nagyon úgy tűnik hogy csak kell neki valaki.
2012. jún. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem könnyű döntés. Van az az elv, hogy mindenki megérdemel egy második esélyt (többet szerintem nem). Ha ezt figyelembe vesszük, akkor az első lány is megérdemel egyet, viszont elgondolkodtató, hogy mennyire tudna őszintén szeretni téged. Nyilván nem fogsz úgy megbízni benne, mint azelőtt, és ez érthető is, neked kell tudnod, hogy vállalod-e a kockázatot. A második lány talán valamiféle "pótlék" lehetett számodra, akivel felejteni akartál, legalábbis nekem ez jött le abból, hogy nem nagyon érzel iránta semmit, de a későbbiekben bármi kialakulhat. Aztán ott van az a lehetőség is, hogy egy harmadik lány után nézel, akivel tiszta lappal kezdhetsz mindent, persze ebben is benne van a csalódás lehetősége. Szerintem ezek közül választhatsz.
2012. jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Mennyire komoly a dolog a 2. lánnyal, már jártok? Vagy barátok vagytok?
2012. jún. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk, nem járunk de a lány nagyon azt szeretné, de én nem tudok dönteni, de elhatároztam hogy hétvégéig döntök mert ez így senkinek nem jó.
2012. jún. 18. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!