Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a barátom ne unjon meg? Hogyan előzzem meg?

Figyelt kérdés

Nos, a barátommal nagyon szeretjük egymást. Eddig minden szép és jó volt, a kapcsolatunk nagyon különleges.

Heti kétszer találkozunk, bár, ha nem lesz ennyire meleg többször is beiktatjuk.(Szomszéd városban lakunk).

Addig, amíg nem találkozunk általában neten beszélgetünk. Reggeltől délutánig, majd este.

Ő általában napközben kockul. Mindig, ha írok neki valamit akkor csak egy smiley-t kapok rá, vagy annyit, hogy oké, vagy annyit, hogy helyes. Ezzel nem is lenne baj, de teljesen mindegy, hogy én regényt írok, vagy csak egy-két szót, akkor is ez általában a válasza.

Sajna én félek egyedül vonatozni, és írtam, ha korábban szól aznap kimentem volna hozzá, mire a válasza: :DD

Tudom, hogy ez net, és örüljek, hogy a valóságban minden oké, de kezd aggasztani, hogy amíg nem találkozunk nem tudunk rendesen beszélni. Régen ennyire nem volt így.

Félek, ha felveetem én leszek a hisztis, mert az utóbbi időben sok hisztim volt.

Most jöhetne az, hogy találkozzak barátokkal, de ha fiú társasággal találkozom féltékeny lesz(én is ha ő lányokkal), emiatt nélküle nem is nagyon találkozom a fiúhaverjaimmal.

Hogyan tudnám elérni, hogy ismét felkeltesem az érdeklődését, és ne legyek unalmas? Gondoltam rá, hogy nem megyek fel addig semmilyen formában a netre, de ht az se megoldás.


2012. júl. 8. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2012. júl. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kamaszok, Ő 16 én 17 leszek, és 8 hónapja tart a kapcsolatunk. Igen, fiatalok vagyunk, de ha elveszítem én beleőrülök, Ő húzott ki kicsit a lelki betegségemből, mikor mindneki elhagyott csak Ő volt szinte mellettem.
2012. júl. 8. 10:45
 3/6 anonim ***** válasza:

nagyon ismerős vagy nekem. :)

Ráadásul a korkülönbség is stimm.


Ha ő húzott ki a lelkibetegségedből, akkor te úgy érzed, hogy hálával tartozol neki, nagyon hálás vagy neki ezért, és ez egyfajta kötődést eredményez. Na de ez nem szerelmi kötődés, sokkal inkább ragaszkodás, szeretet. Ha nem működik, hagyd véget érni, lehet ezzel valami szebb, jobb kezdődik majd el. Ezek mellett ha azt akarod hogy ő is boldog legyen, engedd el ha el kell.

2012. júl. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, már írtam ki kérdést, csak sokan lehisztiseztek, pedig nekem segítség kell.:)

Köszönöm:)

Igazából szerelmi kötődés is, mert a valóságban viszont minden 100%-os rendben van, csak itt chaten nem. Ha ott ülök mellette mindent megtesz, izzik a levegő, csak chaten "hal meg minden"....És félek, hogy unalmas leszek.

2012. júl. 8. 10:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát beszéld meg vele és ennyi. Elmondod neki, hogy nagyon boldog vagy vele és minél többet szeretnél vele lenni, mert akkor úgyérzed minden rendben, de két találka között meg mintha tojna rád. Ez ilyen egyszerű hidd el. Hiába vetsz be bármilyen praktikát néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Ha neked az kell, hogy neten is tudjatok beszélgetni, akkor mondd el neki, hogy neked ez kell.
2012. júl. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Remélem, hogy nem fog hisztisnek tartani:)
2012. júl. 8. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!