Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? 1éve van baratom, az eleje a kapcsolatnak nagyon jo volt, de aztan elöjöttek a rossz tulajdonságai

Figyelt kérdés
.Nélküle nem mentem sehova,mert felcsesződött rám,nem nagyon beszéltem más pasikkal miatta,folyton a nyakamon lógott.Átturta a mobom,a facebookom.Olyanokkal vádolt meg,hogy bámulom a pasikat,ami nem volt igaz,mert én őt nagyon nagyon szeretem.Megkértem hogy változtasson kicsit.Nekem közbe volt egy pasi akivel beszelgetni kezdtem,mert ő megértett amit a baratom nem annyira.Persze a baratomnak nem mondtam el,pedig avval a pasival,kizarolag barati kapcsi volt.Tehat amikor meg kértem a baratom,h valtoztasson,elkezdett leszarni,mindig csak a barataival volt,engem napokig nem is hivott talizni,meg olyan hidegen irt vissza.Nélkülem ment bulizni,tehat nagyon meg valtozott ,rossz értelembe..Szakitottunk..Nem is keresett..Én pedig napokig nem ettem olyan ideges voltam,mert tényleg nagyon szeretem..És irtamneki,talalkoztunk.És kibékültünk.Mondta,h tudja h avvak a pasival beszelgettem.És ő ezen nem tud tovabb lépni,és ,h forult a kocka..Tehat mindent vissza probal adni nekem.Pedig en nem csinaltam neki semmitt.Most kiakad,ha hozza érek a mobiljahoz vagy a facejahoz.Azt mondja milyen jogon csinalom ezt,meg beszelget olyan lányokkal akikkel eddig nem is beszelt,azert,h idegesitsen..Tegnap is olyan jo ereztuk magunkat egy bulizo helyen és amikor latta,h jol erzem magam,meg szeretnek maradni,mondta h mennyünkmosmar haza,kirangatott,meg is ütött..Ezt nem mertem senkinek elmondani.Én nem értem mért viselkedik igy velem.Nem birom a basztatasat tovabb,de nélküle is nagyon nagyon rossz..Tudom,h ott kéne hagynom,de nem tudom nélküle elkébzelni..:(
2012. júl. 7. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha jól értem amikor ő turná át a mobilod meg a faszbukod az idegesít,de ha te nem túrhatod át az övét akkor az már fáj neked.


Hát ja.Jó lenne nem a neten élni az életet és akkor talán nem lennének ilyen gondok.

2012. júl. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 AvernusTriad ***** válasza:

A heJesírásod pocsék, de tessék a válasz:

Ostoba, valamit kompenzáló gyökérrel jársz, aki megütött, és innen nincs visszaút. Hagyd ott a fenébe.

2012. júl. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jaj már ettől százszor jobbat találsz ne maradj egy ilyen szemétládával.. komolyan megér neked ez még pár verést mert hogy nem szeret az biztos
2012. júl. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy idő után mindenkinek jönnek ki rossz tulajdonságai és ha te nem vagy azt képes feldolgozni és az egymás közti kommunikáció sem segít a problémákról akkor tovább kell lépni.
2012. júl. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pedig az ilyet jobb otthagyni. Akárhogy is fáj mert szereted, akkor is jobb lesz neked nélküle. Élvezi ha szenvedni lát(jobban nem tudom leírni), vagy tudja, hogy fájdalmat okoz ezekkel a dolgokkal mert ő csak elmondása szerint visszaakarja adni amit te csináltál vele(még ha ez nem is így volt). Megmondom őszintén, hogy ha engem megütne egy pasi, az repülne mint a sicc..(mivel apukám bántotta anyukámat és hát ezen "nőttem fel" ezért nekem az nagyon nagyon fontos, hogy egy ujját se emelje úgy felém)

az meg hogy megnézi miket írsz másoknak...na az ilyet nagyon nem bírom..a hátad mögött csinálta?(bocsi hiába olvasgatom, amit írtál nem jövök rá, hogy tudtad-e vagy pedig nem..biztos fáradt vagyok már:D)

2012. júl. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a hátam mögött igen,még azt is elolvassa amiket a baratnőimmel chatelek...
2012. júl. 8. 12:58
 7/7 anonim válasza:
egy husáng vagy kérdező.
2012. júl. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!