Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira nehéz elengednem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira nehéz elengednem, hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

3 éve tart a kapcsolatom, de az utóbbi félévben borzalmas volt...eltávolodtunk,én szeretem,és meg akartam menteni,de rajta azt láttam, hogy nem igazán.. ö keresi más lányok társaságát,alig keres,ha találkozunk akkor sem látok rajta túl sok érdeklödést irántam,meg mindig mintha menekülne. csak nekem nagyon fáj,mert úgy volt megállapodunk egymás mellett,nekem nincs szinte senkim,sokat vagyok egyedül. most kaptam egy új állást, mindenki azt mondja hátha ott új kapcsolataim lesznek,talán egy új szerelem is, a mostanit meg hagyjam,meg a vak is látja,hogy nem szeret..

de hogy tudott így megváltozni az egész? :( miért nem akar már? én még mindig ragaszkodom hozzá,de lehet azért,mert utálok egyedül lenni... pedig annyit megbánt,meg más csajokkal telefonálgat...ami miatt én meg kikészülök..

hogy tudnám elfelejteni? mindent megtettem érte, ö meg még azt sem kérdezi meg tölem hogy vagyok...



2012. júl. 8. 11:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Olyan nehéz lenne ezt tőle megkérdezni, ha már úgy is mindegy?

Ha talán megkérdeznéd, hogy szerinte mért lett így, és menthető e még, miben tudsz változni, hagyjad-e a fenébe.


Ezt csak ő tudja, tőle pedig meg csak te tudod megkérdezni.

Esetleg, ha lenne egy közös olyan barátotok, akiben megbízol annyira, hogy megkérdeztesd ezeket ilyen random módra.

2012. júl. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!