Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjam meg neki vagy felejtse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam meg neki vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok es hat van egy srac aki nagyon tetszik mar nagyon hosszu ideje.......es tudjatok sulyfelesleggel kuzdom de ugy tervezem hogy most hogy itt a nyar leadnek egy par kilot de annyira tanacstalan vagyok ebben en nem vagyok egy nepszeru lany inkabb csendes es visszahuzodo es a srac a varosi golyabalunk gyoztese sok lany odavan erte ...( amugy 10 eve ismerem 8 evet pedig osztlytarsak voltunk ugyhogy szerintem ismerem csak nem tudom hogy hogy reagalna ha elmondanam ..)Nem akarom razuditani csak ugy finoman ......de nem tudom hogy megeri-e vagy csak felejtesem el ?
2012. jún. 25. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Soha ne felejtsd el: egyszer élünk. mindig mosolyogj és ezt a pozitív kisugárzást megérzi ő is (ha találkoztok) és ez ellenálhatatlan. a súlyfelesleg ne tartson vissza! van aki kifejezetten a telt lányokat szereti! Természetesen ne zúditsd rá. Írj neki, találjatok közös témát, viccelődj, és ha úgy jobban érzed magad próbálj meg leadni pár kilót :)
2012. jún. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem bunkóságból, de mi ezt hogy tudjuk megmondani? Nem ismerünk se téged, se a csávót...
2012. júl. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!