Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy azért vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy azért vagyok egyedülálló most mert túl sok lány érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés
Ma hirtelen eszembe jutott, hogy az utóbbi egy-két hónapban 6 lánnyal randiztam és mindegyikben találtam valami "hibát". Lehet, hogy mivel állandóan jön valaki új,aki elég hamar rámkattan, nem vagyok képes senkinél megállapodni?? Mindegyik esetben én mondtam azt, hogy ne folytassuk, ne találkozzunk többet. Mert ha igaz az elméletem, akkor ez azért kicsit gáz nem? 24F
2012. júl. 8. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te se tudod pontosan hogy mit akarsz.
2012. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez már kicsit jobb, mint az eddigi gyk indokok arra, miért vagytok "egyedülállóak". Haladunk. :D
2012. júl. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lepasszolhatnál nekem néhányat, akikben hibát találsz!
2012. júl. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát az biztos, hogy sok pasi összetenné a kezét ha lenne egy barátnője, ha csak átlagosan szép is ...

Főleg itt a GYK-en :)

19/L

2012. júl. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: pont az a kérdésem,hogy nem lenne-e egyszerűbb ha nem érdeklődne ennyi csaj, mert akkor nem lenne ekkora összahasonlítási alap, hm nehéz ügy.
2012. júl. 8. 18:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt meg hogy csináltad, 6 randi? Nekem egy évben csoda, ha egy randi összejön, alányok annyira válogatósak, hogy esélyt sem adnak nekem, nyílvána külsőm miat,t hiszen még nem is ismerhetnek jellemre.


egy nyafogós gyk-s fiú

2012. júl. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os válaszolónak: hidd el, hogy nagyon könnyű becsajozni,de amint jobban megismered az illetőt, már nem biztos, hogy napközben is vele akarsz lenni:DD
2012. júl. 8. 20:23
 8/8 anonim ***** válasza:
a bőség zavara miatt vagy egyedül nyilván..balf*sz
2012. szept. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!