Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Minden pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Minden pasi egyforma? Csalódott vagyok. Vagy nem elég türelmes?

Figyelt kérdés

Van egy srác, egy házibuliban találkoztunk először 2 hete. Nagyon jól elbeszélgettünk, másnap írogattunk is egymásnak mostanáig. és egyszer találkoztunk is. Nem történt még köztünk semmi, nem tudtunk kettesben lenni. Most hétvégén találkoztunk volna, de egyszerűen szerda óta felszívódott.

Pedig már kezdtem azt érezni, hogy ő más mint a többi pasi, és talán rám talál újra a szerelem :(

20/L


2012. júl. 8. 20:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
2012. júl. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 AvernusTriad ***** válasza:
46%
Ezzel a kérdéssel némelyik nő mind egyforma...
2012. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
46%
"Nem történt még köztünk semmi" - 2 hét után ne várj csodát... legyen már ennyi eszed.
2012. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
46%
Elsö, ez marha jó :D
2012. júl. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
kézfogásra és csókra gondoltam. és nem ez a lényeg, hanem hogy eltűnt nem válaszol, nem keres.
2012. júl. 8. 20:53
 6/25 anonim ***** válasza:
65%

talán mert közbejött valami?

nem vagy te az angol királynő, hogy a lábaid előtt legyen lépten-nyomon.

2012. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
50%
Mellé nyúltál, van ilyen.
2012. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Kedves bocicsoki2 !

Szerintem nem tettem veled semmi rosszat, hogy ilyen hangnemben írkálj nekem! Nem is ismersz. Ha megkérhetlek, vegyél vissza ebből a stílusból, pont nem ez hiányzik nekem. Köszönöm.

2012. júl. 8. 20:57
 9/25 anonim ***** válasza:

Abszolúte nem egyforma minden férfi, mint ahogyan a nők sem. Az is igaz, hogy én sem találom azt a nőt, akivel összeillenék, mert semmi nem jön össze egy ideje, de ez nem jelenti azt, hogy egyformák a nők.


Azért sok sikert a kereséshez!

2012. júl. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 TheHutyutyu ***** válasza:

Gondolom te is olyan lány vagy aki nem értékeli nagyra a belső értékeket és most csodálkozol hogy téged is tudod tanuld meg értékelni a belső értékeket és akkor talán nem fog kihasználni téged senki ;)

THX

2012. júl. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!