Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan lány akinek bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány akinek bejön ez a PÁWA "stílus"?

Figyelt kérdés

Nem bírom ezt. Én szégyenlem magam ha szembe jön velem az utcán egy ilyen. Van olyan lány akinek ez bejön?? Szerintem egy férfi legyen férfias és ne PÁWA

férfias alatt azt értem, hogy van rajta valamilyen szőrzet a hajon kívül, nem hord rózsaszín ruhákat,és van saját stílusa.

És most megmaradt normális férfitársamhoz szólok: szaporodjunk gyorsan mielőtt még ők szaporodnának.



2012. júl. 8. 23:57
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
97%
Itt csak az a probléma, hogy akikkel te szaporodnál, azok meg inkább a PÁWA stílusú srácoknak segítenének szaporodni...
2012. júl. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
94%

Lássuk be, nekünk normális srácoknak esélyünk sincs a mostani csajoknál!

19/F

2012. júl. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
34%

Páwa. ebből le lehet szűrni, hogy ad magára, a külsejére. Azt is hogy van pénze a divatos cuccokra. Azt is, hogy nem otthonülős típus és pörgés van körülötte.


Ha valaki ezt ma képes a barátnőjének is megteremteni, az már bőven elég.

2012. júl. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
9%
Én igen is az ilyen pasikat szeretem :D ez van nekem bejönnek a "páwa"stílusú pasik ....sőt csak ők jönnek be 16/L
2012. júl. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
12%
Igen nekem is a páwa stílusú pasik jönnek be de nagyon *-*
2012. júl. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
14%
Egyetértek az utolsó válaszolóval :) nekem is ők tetszenek 19/L
2012. júl. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
19%
:D
2012. júl. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
65%

A "normális srácok" (ki mondja meg, hogy mi a normális?) kevésbé igényesebbek magukkal szemben, mint ezek a páwák.

Most a lányok is leoltanak majd, hogy "á dehogy, össze nem állnék egy ilyen homokossal", de éles helyzetben ők és az igényes jó küllemű srácot fogják választani a szakmunkás bajuszos "normál" helyett. A testszőrzet nagyobb felületen terjeszti az olyan kellemetlen dolgokat, mint az izzadtság, és az ezzel járó aromákat.

Más dolog, hogy mi az amit páwának hívtok, és mi az amit egyébként jelent. Rózsaszín cuccok? Michael Jackson páwa volt? Az, hogy valaki páwa azt jelenti, hogy figyelemfelkeltően öltözködik, nem olvad bele a szürke partitömegbe ezért több esélye van, mert egyedi. És akkor eljutunk oda, hogy mennyire is fogadjuk el egymást manapság. Olyan hihetetlenül sokmindent nem tudunk mindarról amiket szidunk, hogy hihetetlen.

Különben meg ki számít normálisnak? Te ki vagy kérdező névtelenül? Egy kannásboros pánk vagy skinhead? Mert akár az is lehetnél, nekik az a standard amit ők állítottak fel maguknak.

2012. júl. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

Na tessék, megkaptuk!:D Utálom, hogy igazam van...

19/F

2012. júl. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%

Látjátok ezt még normálisnak mondható külsejű és elméjű férfi társaim? EZ a mai világ! a sok kis tini ri.binek ez jön be :S ezek a nyom.orék bu.zisan öltözködő tarajos pávák... akik amúgy jobban hasonlítanak egy ecsetre mint egy pávára... az legalább egy szép állat nem úgy mint ezek :S És ebben mi az igényesség? Hogy van pénze? Jah persze neked is csak ez kell,hogy legyen a pasinak pénze ;) Tipikus ribanc példa :) Hallgassátok csak a tuctuc zenéteket, sosem lesz normális egyedi pasitok, csak a tucat nyom.orékok:) (akinek nem inge ne vegye magára)


20/f

2012. júl. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!