Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tegyek eleget a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tegyek eleget a barátom kérésének?

Figyelt kérdés
Nyári munkát vállaltam egy áruházban, de a barátom nem örül neki, hogy ezt csinálom és már 1 hete nyaggat, hogy haggyam ott. Már felajánlotta azt is, hogy a dupláját kifizeti annak, amit keresni fogok...de én úgy érzem, hogy én a saját munkámmal akarom megkeresni azt a pénzt. Ő szerencsés helyzetben van, annyi pénzük van, hogy valószínűleg soha nem kellesz dolgoznia, de én nem várom el, hogy pénzeljen, ráadásul a szülei pénzéből. Ezt a munkát is keresztanyumnak köszönhetem és úgy gondolom tartozok neki annyival, hogy becsülettel dolgozok. De a barátom sem szeretném megsérteni. Mit csináljak?
2012. júl. 9. 03:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, te mit szeretnél. Ha dolgozni szeretnél, gyűjteni valamire, akkor ok. Nem érzed egy picit k*rvásnak azt, hogy fizet érted a barátod? Mármint nem te vagy k*rvás, hanem ő kezelne aként, vagy mittomén'.:D

Én otthagynám a nyári munkát, kivéve akkor nem, ha valamire gyűjtenék. (Új gép/teló/ruha, stb) Amit anyámék nem nagyon tudnak megvenni. :)

2012. júl. 9. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele...Te meg annak nem örülnél,ha szét unnád a fejedet,munka nélkül. Én biztos megmondanám neki a magamét :D inkább dolgozzon ő is...
2012. júl. 9. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem többet ér az önbecsülésed, mint a barátod "önzése", kisajátítási vágya. Mond meg neki, hogy a te lelki egyensúlyodhoz hozzátartozik az önállóság érzése. Ha nem bunkó megérti és enged. Ha nem érti meg, nem is érdemel meg téged.
2012. júl. 9. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem érzem k urvásnak, mert nem kért érte semmi olyat és tudom, hogy azért tette csak, mert szeret és kímélni akar. Hogy én mit szeretnék? Nos, én szeretnék megdolgozni ezért a pénzért. Nem gyűjtök semmire, csak most kezdem az egyetemet és szeretném, ha lenne egy kis megtakarított pénzem.
2012. júl. 9. 03:46
 5/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok, bocsi, nemtudtam hogy ilyen 'idős' vagy. :) Így 15-16 év körül gondolkodtam. 20 évesen természetesen ne hagyd ott a munkát! :)
2012. júl. 9. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem se hagyd ott a melót. Sőt a pasidnak is jó lenne ha megtanulná mivel is lehet pénzt keresni, ne csak azt mivel lehet elb@szni...
2012. júl. 9. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mennyit fizetnek ezért az árufeltöltésért?
2012. júl. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sok pénz hmmm... Fogadjatok örökbe
2012. júl. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

dolgozzál, mondd, hogy szeretnél tapasztalatot gyűjteni a munka világából.

Mi az, hogy neki soha nem kell dolgoznia? Az nem vezet jóra...ha valami családi cégük van, ott is kell később dolgoznia, az apja sem él örökké.

2012. júl. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én nem hagynám ott a melót. Valahogy ez az egész barátom kifizetne a szülei pénzéből dolog az erkölcsi normáimba ütközne. Lehetséges, hogy a folytatáson is elgondolkodnék vele kapcsolatban...

De ha a pénz szemszögéből nézzük a dolgokat, akkor 0 munkával 2x annyit keresni megérné. Persze neked kell eldöntened!

2012. júl. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!