Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom. Képtelen vagyok bármiért lelkesedni, pedig igyekszem, csinálok programokat is. Tényleg elmúlik egyszer ez a fájdalom?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
egyszer biztosan.
2012. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Velem most akar. De én már edzett vagyok. Két éve megéltem a legnagyobb poklot a világon, akkor egy olyan hagyott el, akiért meghaltam volna. Most is el akar hagyni egy másik, de már erős vagyok, és nem fogok összetörni. Nekem már senki nem tud fájdalmat okozni. :)
2012. júl. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
korod ?
2012. júl. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
25/L
2012. júl. 8. 22:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy elmúlik.

Ha nem így lenne, mindenki, aki már átesett egy komolyabb kapcsolat utáni szakításon, csak ülne és kiüresedett tekintettel bámulna a világba. Márpedig ez nincs így.

Most még friss az "élmény", de ha teszel érte, hogy ne ez járjon a fejedben minden mindig, idővel jobb lesz.

Mikor szakítottatok, és mennyi ideig voltatok együtt?

25 évesen gondolom nem ez az első szakításod, gondolj bele, a többin is túlléptél, ezen is túl fogsz jutni.

2012. júl. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy ez az első szakításom. Teljesen tapasztalatlan vagyok ezen a téren, talán ezért is vagyok ennyire kétségbe esve.
2012. júl. 8. 23:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor picit mellélőttem, de a lényeg úgysem ez.

Gondolom felkészületlenül ért, ezért vagy most ilyen kétségbeesett.

Sírjál kicsit, egyél sok csokit, abban állítólag van boldogsághormon, és vegyél egy hosszú és érdekes könyvet magadnak, az majd eltereli a gondolataidat.

Azt még elárulod, mennyi ideig voltatok együtt?

2012. júl. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!