Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, ti melyiket választaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Egy kövérebb ,de gyenge viszont ,hogy fogalmazzam rendes templomba járós ,suliban tanulmányilag egész jóó vagy izmosabb kigyurtabb alaku suliban lemaradt tanulmányilag 2-3 osztályzatú és macsób srácott.


Melyik lenne a jobb???


2012. júl. 9. 13:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hát én a macsóra szavaznék ha nem nagyképű és bunkó. a tanulmányi átlag és a hit engem nem izgat.
2012. júl. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
en az elsot
2012. júl. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

nyilván a kérdező az első...

fiu vok de szerintem minden csaj a másodikat választaná, legalábbis ezt látom :D

2012. júl. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nemigaz én a 2 vagyok..:DDDDD az ellső az ellenségem..
2012. júl. 9. 14:09
 5/16 perfectlie ***** válasza:

Sajnálom kedves kérdező,de a lányok tényleg a másodikat fogják választani.VISZONT ha valaki buta azon nehezebb változtatni mint azon,hogy kövér vagy és elkezdesz edzeni.Egy év és hoppáááá egy okos+izmos (vallásos) srác lesz belőled.

Hajrá:)

2012. júl. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát nemvagyok azért buta..Gimiben elégg nehézz azért tanulni a 3 mast is el kell érni.
2012. júl. 9. 14:17
 7/16 anonim ***** válasza:
Párom a kettő keveréke, nekem az az ideális (a második nekem NEM kellene, az első is csak akkor, ha azért lenne kellő ereje, és magát meg engem meg tudna szükség esetén védeni).
2012. júl. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
én mindkettőtt meg cuncuznám aa bébbiiiiiiii
2012. júl. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Gimiben nehéz 3mast szerezni? lol
2012. júl. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
na bennevagy cicám
2012. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!