Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Őszintén! Melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Őszintén! Melyik pasit választanátok?

Figyelt kérdés

19 éves:Nagyon helyes,néha kamuzós,szerető,féltékeny,(jehova tanúja) vagy

29 éves: aranyos,kedves,kevésbé helyes de igényes,dúsgazdag üzletember


2010. júl. 6. 09:56
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
ja és én 20 éves lány vagyok...
2010. júl. 6. 09:58
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Jehova tanúja??? Lehet lepontozni, de szóba sem állnék egy ilyennel!!!


Dúsgazdag üzletember? Hát, engem sosem a pasik pénze érdekelt, úgyhogy ez nem lenne nálam döntő tényező. Korban amúgy hozzám a 29 passzolna.

2010. júl. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%
én szeretem, ha több a korkülönbség, és utálom a hazugságokat..a féltékenységet is csak egy határig.Én a 29 éveset választanám, mert jobb egy idősebb férfi, mint egy fiatalabb..de ez a te döntésed..az én barátom 6 évvel idősebb nálam, és Imádom:) melyikhez húz közelebb a szíved?
2010. júl. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%

20 évesen kemény, hogy már az egy szempont, hogy "dúsgazdag".


A 2.-al gyakorlatilag örömlány leszel...

2010. júl. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
utolsó..Nem mindenképpen.attól függ milyen a férfi:S ha kihasználja hogy gazdag, akkor egyiket se válaszd :D:D:D
2010. júl. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
a 19 évest szeretem még, 2 évig jártunk kb 1 hónapja szakitottunk. de tudom a lelkem mélyén,hogy semmi értelme folytatni a kapcsolatot. A 29 éves pedig bejön belsőleg teljesen csak külsőleg nem az én esetem de igényes,ápolt.....
2010. júl. 6. 10:02
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ha annyira nem tudsz dönteni, hogy itt teszel fel egy ilyen kérdést, akkor inkább hagyd mindkettőt, mert egyik sem kell neked igazán...

Nem bántásból mondom. Egyszerűen majd ha valaki tényleg kell neked, akkor ott nem lesz kérdés, hogy akarod-e vagy sem.

2010. júl. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
ki írt arról,hogy kihasználni akarom:)))
2010. júl. 6. 10:03
 9/27 A kérdező kommentje:
istenem néhány ember annyira rosszindulatú:S
2010. júl. 6. 10:04
 10/27 anonim ***** válasza:
Ha muszáj közülük választani, inkább legyen a dúsgazdag, de inkább egyiket sem.:O)
2010. júl. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!