Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen személyiségű pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen személyiségű pasik taszítják a nőket? Létezik egyáltalán olyan, hogy "taszító személyiség"?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 14:58
 1/6 Timi: ) ***** válasza:
önimádó,agresszív,hanyag,buta fiúk taszítanak...
2012. jan. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

talán nem az egész személyiség hanem bizonyos tulajdonságok az emberben.

1) ÁPOLATLANSÁG és IGÉNYTELENSÉG/randiztam egy hosszúhajú pasival, és a randi közepén közölte hogy nem mosott hajat és a munkahelyén a többiek az ő hajába szokták törölni az olajos kezüket. onnantól aztán mehetett a búsba, többet látni se akartam.

2) BEHÍZELGÉS/ jaj de szép a szemed/hajad/ragyád/orrszőröd blabla. komolyan azt hiszi sok srác, hogy ezen nem látnak át a csajok? a jó nők naponta 3-4 ilyen bókot minimum kapnak. meg amikor meghívnak egy italra és elvárják hogy ettől az ágyukba ugorjunk. és ezt valahogy olyan nyálasan is adják elő hogy falnak mész.

3) SZNOBSÁG/ jaj, én csak dolcse end gabonát hordok meg nájkot. meg kábrióm van. tök jó, de a nem pénzéhes csajokat lehet hogy ez taszítja.

4) F.SZSÁG/ amikor a pasi csak a f.szát imádja. az első 1-2 hétben képes még verekedni is azért, csak hogy bedughassa a csigát. aztán ha a lány lassabb tempót akar, nembaj, van még vagy 30 másik, akivel párhuzamosan randizik, meg teszi a szépet.

5) KOCKASÁG/ ez is megtörtént sztori. egyik spanom megbeszélt egy találkozót az új nőjével délután kettőre.

csak közben elkezdett wow-ozni. délután 6-kor írt a csajnak hogy még fürödnie kéne. aztán csodálkozott a szerencsétlen mikor a csaj szakított vele, és sehol se tudja elérni. -.-

6) SÓHERSÉG/ szintén megtörtént sztori. barátnőmet randira hívta egy hatalmas arany fuxokat hordó, egyébként helyes pasi. a barátnőmmel hivatta meg magát italra, mert állítólag otthon hagyta a tárcáját. -.- mi több, a szomszéd asztalnál ülőtől kunyelmált cigit.

7) KAMMERBOY/ amikor valaki összevissza hazudozik de olyan bénán hogy már a hazugság pillanatában rájön az ember. na, az kva taszító.

8) CSAK VIDÁMAN ÉRDEKELSZ/ ha rossz a kedved/meghalt a cicád stb. akkor lépek el a haverokkal. csak akkor keress ha nem menstruálsz és mind a 32 fogadat látom.

9) ÖNSAJNÁLAT/ amikor egy psai (megtörtént eset) úgy akarja magát rásózni a csajra hogy elsírja hogy ő senkinek se kell, mert minden lány olyan gonosz r.bi. de te azért tetszel neki és el tudna veled képzelni mást is. de ha nem jársz vele, kinyírja magát. omg.

10) LESZÓLÓS/ aki állandóan azt lesi, hol talál hibát. beszól anyádra,apádra, macskádra, kutyádra, sosem tetszik neki semmi ...kinek kell ilyen kekeckedő vki?

11) BAGÓKIRÁY/ dohányzok én is. napi 2 szál, igen. de amikor a pasijelölt félóránként, negyedóránként rágyújt, és egy kétlábon járó FÜST, az már nem olyan jó, mintha valami jó parfümöt használna inkább.

12) PAPUCS/ tök jó ha valaki udvarias, kinyitja előtted az ajtót ilyenek... de mikor már annyira mindent megcsinál hogy te az unalomba döglesz bele, az se jó. ellen a fordítottja, amikor meg téged csicskáztat, az sem :D

13) BEKÉPZELT/ ő a legokosabb/legszebb/legizmosabb, egy csaj se mondhat valami viccet vagy infót mert rögön kioktatja, csak ő csilloghat. brrr.

14) PROFESSZORJELÖLT/ amikor valami tök átlag téma van hogy milyen az idő, ő megszólal, előadást tart a meteorológiáról, 2 órán át pofázik és senki mást nem hagy szóhoz jutni. köszi, járok egyetemre, nem kell otthonra is még egy minorszak. :)

15) LOPÓS/ ezt nem is kell részletezni.

16) SITTES/ erre mindig van valami magyarázat. ó, hát ártatlanul kerültem be/ csak egy kis fát loptam/tojásporral kereskedtem (aha, droggal) és nem volt engedélyem (ki gondolta volna?) rá.

na hagyjuk is ezt...

17) A MINDEGY-PASI/ ő mindenre sz.rik, nem érdekli semmi...a kutya bekékült, epét hány és összef.sta a kanapét, há' mindegy... amíg az XY-műsor megy a tv-ben, addig megáll a világ...és utána is, mert jön a következő. -.-

18) A KUTYAFÉTISES/ aki a kutyával/macskával alszik még úgyis hogy ott van a barátnője sőt, szex közben se zavarja ki (b.nőm pasija volt ilyen. a b.nőm hátára mászott a macskája szex közben és majdnem szívrohamot kapott a csaj). ez nem nyerő ha a csaj nem ugyanilyen mániákus :D

19) A B.ZIS/ nem a melegeket akarom megsérteni. de azok a pasik, akik ilyen J.B.-sen öltözködnek, a vasalt hajuktól nem látnak...ez is taszító pár csajnak.

20) A KOPASZ BENGA/ én speciel félek tőlük, mikor durrannak el és esnek nekem. persze van akinek bejönnek, de sok csaj taszítanak.

még tudnék írni párat...de ugye mindenki más, mindenkit más dolgok taszítanak. szal nem lehet általánosítani.

2012. jan. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Konkrétan egyik felsorolt jelző sem illik rám, mégis taszítom a nőket. Nem értem!? És nagyon idegesítő!
2012. jan. 25. 15:35
 4/6 anonim ***** válasza:

hát ezért mondom, mindenkinek más.

talán félénk vagy, vagy nem értik a humorodat, bármi lehet sőt, bennük is lehet hiba.

lehet, nem találod meg a hozzád illő csajokat.

2012. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De a legveszélyesebb a narkós! És ezzel nem a nagyszüleiteket, és szüleiteket akarom ismételni: a drogos pasi elsőre kreatívnak tűnik, frappáns, mindig fel tud vidítani, életszemlélete van, álmai... előre kitervelt és folyamatban levő életúttal rendelkezik... Humoros, mindenre tud valami frappánsat mondani. Csak várd meg, amíg kifogy a dílere és akkor majd "nálad keresi a drogot!" Időnként próbáld rekonstruálni a kapcsolatotokat, mi milyen sorrendben történt, akár vezess titkos naplót, így hamarabb kiismered a tettei- szavai alapján...
2015. ápr. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem a hisztis,sóher,kényelmes-ha a barátnőm alkalmazkodik hozzám untig elég,úgyis ugrál utánam,minek járjak a kedvében-,mamlasz és beszari pasiktól ver ki a ragya.
2015. júl. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!