Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már télleg 'pszichopataság'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már télleg 'pszichopataság' vagy csak simán szeret és ennyire ragaszkodik?

Figyelt kérdés
szóval a sráccal már többször is probáltam szakítani de ugy kiakad h nem lehet, szó szerint könyörög hogy adjak még egy esélyt, meg hogy nemtud nélkülem élni meg hogy öngyilkos lessz. és ha találkozok vele akkor még addig ölelget meg nem enged el ameddig nem adok neki még 1 esélyt kicsit erőszakos...és már nem az első alkalom volt. ennyire szeret vagy ez már betegség? vagy ha ennyire szeret akkor lehet nemkéne elengednem..

2012. júl. 9. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ennyire szeret, de ha ilyeneket mond, hogy öngyilkos lesz, az már betegesnek tűnik :/

Ha nem szereted már és nem érzed vele jól magad, akkor sajnálatból ne legyél vele, majd csak megérti!

19/L

2012. júl. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Beteg!!!
2012. júl. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Túl érzelmes az a baj, én is ilyen fiú vagyok. De majd túléli, hagyd ott, ha már nem szereted, nem kell erőltetni, ami nem megy. VAlószínűleg csak leissza magát, ahogy én is tettem, de kiheveri idővel.
2012. júl. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tegnap szakítottam vele, de rá vett egy utolsó talira és addig nem engedett el, pedig már elmondtam neki hogy ennyi vége nekem már nem megy ez a kapcsolat,de nem érti meg..
2012. júl. 9. 19:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Pszichopataság. Türelmesen, de ellentmondást nem tűrően magyarázd el neki, hogy vége van, és hogy te nem tudsz felelősséget vállalni az ő lelki problémáiért. És dehogy szeret ennyire.
2012. júl. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ma 19:03


Akkor ő súlyosabb eset, erőszakos és önző. Így már tényleg el tudom hinni, hogy öngyilkos lesz.

2012. júl. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne menj bele folyton egy utolsó találkozásba, mert mindig vissza fogadod. Te nem leszel vele boldog, ő meg így nem tud túllépni.
2012. júl. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor is hagyjátok abba. Ha zsarol, egyre rosszabb lesz, nehezebben tudsz kijönni belőle. Az pedig, hogy mit tesz utána, az az ő felesőssége, nem a tiéd.
2012. júl. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Legalább valaki kitart melletted... XD

Ez se semmi a mai világba.

2012. júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!