Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselnétek el azt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselnétek el azt, ha egy lány megígérte, hogy találkoztok, de ő mégis elment franciaországba tanulni?

Figyelt kérdés
Megígérte, hogy mielőtt kiutazik mindenképp találkozunk, erre kaptam tőle egy levelet, hogy következő nap utazik ki és nem tudunk találkozni... Nagyon mély érzelmes leveleket váltottunk egymással és mégis ezt kaptam. :( Volt már valaki hasonló helyzetben?

2012. júl. 9. 20:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Talán megváltozott a terv, és tényleg ki kellett mennie előbb. Ez eszedbe sem jut?:D
2012. júl. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
voltam. csak nálam hazugság volt ez a jajj bocs elutaztam szöveg.
2012. júl. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 ASOT ***** válasza:
szerintem meg , arra is megvan az esély, hogy az egész kamu!
2012. júl. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ugye te kérdezted régebben, hogy mielőtt kimegy, és találkoztok, milyen kis ajándékkal lephetnéd meg?

Ha igen, akkor sajnálom, hogy ez történt, nagyon odaadónak és aranyosnak tűntél.


Lehet, hogy félt veled találkozni, mert csak még szomorúbb lett volna a búcsú, még jobban hiányoztatok volna egymásnak. Mondjuk ha így van, akkor is illett volna ezt megmondani.


Amúgy hasonló helyzetben is voltam, és rosszabban is, tehát tudom milyen érzés. :S

Szóval nem vagy egyedül!

2012. júl. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem, biztos, hogy nem kamu, nagyon megismertem a lányt a levelezések alatt. Nagyon rendes és őszinte lánynak tűnt... és én mindvégig azt hittem, hogy találkozni fogunk és most nagyon magam alatt vagyok. :\


Ráadásul írta, hogy még egy héttel később is ment ki, mint a hivatalos dátum lett volna... egyszerűen megőrülök, hogy ezt tette velem és a leveleiben rengetegszer leírta, hogy mennyire szeret stb...

2012. júl. 9. 20:24
 6/18 ASOT ***** válasza:

ajjajj...ez a baj amikor valaki túlzottan beleéli magát a még "kétséges kapcsolatba és szeretetbe", mert utána csak koppanhat nagyot.


Ez így alakult sajnos, az ellenszere az hogy inkább kicsit légy dühös, aztán talán meg kéne próbálnod élőben ismerkedni. Nem megint neten. Egymás után 2x ne kövesd el ugyanazt a hibát!


Tudom h nem könnyű biztosan nem az amikor sok idő eltelik, és így szeretlek ugy szeretlek ilyen meg olyan fontos vagy meg már az életem része lettél...de sajnos ez van.

Legközelebb vigyázz....különben nem marad más csak kínzó és hiú ábránd!

2012. júl. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Azért éltem bele magam, mert egyértelmű volt számomra, hogy találkozni fogunk mindig kérdeztem tőle a levelekben, hogy akkor mondjon egy időpontot, hogy mikor jönne fel hozzám Pestre és én mindig készen álltam volna, ha jött volna... de soha nem írt konkrétumot és nem értettem. Még nem válaszoltam neki az utolsó levelére egyszerűen nem megy. Rengeteg érzés kavarog bennem és nem megy.


Egyébként az az érdekes, néha éreztem, hogy nem fogunk tudni találkozni. Voltak olyan levelei, amik nagyon lemondó hangnemben íródtak... elmentem volna hozzá Fehérvárra is vonattal, csak írta volna, de nem...

2012. júl. 9. 20:34
 8/18 A kérdező kommentje:
Plusz még zenéket küldözgetett... érzelgős, búcsúzó dalokat. Persze egyébként ez nem szép dolog, hogy most így kibeszélem őt, de mit csináljak, nem bírom ki, hogy ne beszéljek erről.
2012. júl. 9. 20:43
 9/18 ASOT ***** válasza:

beszélj nyugodtan, jobb kiadni magadból.....


csak az a baj , hogy te is tudod, hogy igazunk van , és sajnos az igazság fájdalmas...és azt a sok szépet azt a sok sok időt amit eltöltöttél vele mind felesleges volt, kárba veszett 1 pillanat alatt.


Ilyenek a nők :) Nézd meg, Trója is Egyetlen egy nő miatt veszett el!

2012. júl. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Valahogy még mindig a jövőben reménykedem, ha majd mondjuk 1 év múlva találkozunk, akkor minden jó és szép lehet. Vagy ez már nem fog megtörténni szerintetek?
2012. júl. 9. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!