Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 16 évesen az ember ne is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen az ember ne is vágyjon komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Eddig is voltak már kapcsolataim, a legtöbb csak futó volt, de lett volna komoly is, csak még nem állnak készen rá.. Itt Gyakori Kérdéseken is olvastam hogy nem érdemes.. Most tényleg adjam fel a "reményt", és várjak pár évet? És miért mondják hogy kb. ilyen idősen az emberek "alkalmatlanok" egy komoly kapcsolatra? Nem hiszem el hogy nincs még egy ilyen ember a kromoba..

16/f



2012. júl. 9. 15:04
 1/8 AvernusTriad ***** válasza:
81%
Szeretem, hogy MINDEN 16 éves azt hiszi, hogy CSAK Ő már elég érett a komoly kapcsolathoz...
2012. júl. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vágyni bármire lehet..
2012. júl. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mitől lesz neked egy kapcsolat komoly?

Mert például számomra nekem a komoly kapcsolat az hosszútávú, összeköltözős, együtt nyaralós, és az ehhez tartozó gondolkodásmód az anyagiakról, családról mindkét oldalról.

Ez azért lássuk be, 16 évesen elég ritka és nem is feltétlenül egészséges.

Vágyni nyilván lehet rá.

De - már ha te is hasonlót értesz komoly kapcsolat alatt - nem valószínű, hogy most fog bekövetkezni.

2012. júl. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
attól függ milyen kis pi.csával kerülsz össze mert én 15 voltam mikor az első pasimmal összejöttm és 4 éve vagyunk együtt tehát csajfüggő n nem egy kis idióta pic.sa voltam 15 évesen sem
2012. júl. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor úgy látszik eddig én csak a kis p.csákat fogtam ki :S
2012. júl. 9. 15:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is 15 éves korom óta együtt vagyok a barátommal.

L/18

2012. júl. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet komoly kapcsolat de persze nem olyan komoly mint két 30 évesnél.
2012. júl. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is 16/L vagyok és én is csak a komoly kapcsolatokra utazom szerintem mindenki akkor áll rá igazán készen, ha ő úgy érzi. Lehet valaki 20 éves, ha belül még kislánynak érzi magát, de ez lehet fordítva is...passz.. az ember nagyon bonyolult lény... :)de hát kitudja, minden ember más :)
2012. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!