Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyenek? Manapság csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek? Manapság csak olyan fiúkkal találkozom, akik nem akarnak kapcsolatot, csak kavargatnak meg dugják a csajokat összevissza.

Figyelt kérdés
Lehet, hogy csak én fogom ki mindig az ilyeneket, de pont ezért még soha nem is volt barátom, mert eddig mindenkivel csak a kavarásig jutottam (megjegyzem abba azért mentem bele, hogy azért mégis legyen "valami", és egyiket sem bántam meg utólag). Ez már egy általános felfogás, hogy csak élvezik az életet kötöttségek nélkül a 17-22 éves srácok (plusz-mínusz pár év, ilyenekkel volt dolgom)?

2012. júl. 9. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
milyen érdekes,én meg ilyen csajokkal találkozom állandóan:)
2012. júl. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a rohanó világ tette ezt velük. Én viszont megmakacsoltam magam, és nem akartam "fejlődni" :)
2012. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Rossz korosztályt választasz, vagy éretlenek a srácok.


17 évesen még kihívás össze-vissza kúrogatni. 23 évesen van, aki még élvezi, de néhányan már rájöttek, hogy nem kihívás minden hétvégén más nőt vinni haza. 27 felett meg már az a ritkább, akinek ez jelenti a kihívást, de azzal amúgy is súlyos defektek vannak.


24/N

2012. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rossz srácokkal ismerkedsz, ennyi az egész. Hány éves vagy amúgy?
2012. júl. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok...15 éves korom óta van ilyen tapasztalatom, ezért nem adtam meg magam még senkinek, csak már kezdek kétségbeesni, hogy mindenki ilyen. De akkor lehet csak szerencsétlen vagyok tényleg, és egypár év múlva, ha kapcsolatba kerülök több huszonévessel, akiknek már nem csak a hódítás a fontos, akkor találok valakit, aki meg is becsül.
2012. júl. 9. 21:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell megijedned, vagyunk még néhányan kivételek, csak ugye pont emiatt nem vagyunk igazán feltűnőek...
2012. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor még van némi remény :D
2012. júl. 9. 21:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne félj vannnak még rendes srácok, akik komoly kapcsoaltra vágynak, csak ők rondák és te esélyt sem adnál nekünk. :D
2012. júl. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!