Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az hülyeség ha 2 hónapig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hülyeség ha 2 hónapig nem beszélek vele? Továbblent!

Figyelt kérdés
a sráccal szakítani akartam, de megbeszéltük h 2 hónapig nem beszélünk aztán kiderül h akkor még szeretjük-e egymást vagy hogy mi lessz. egyszerüen nemtudom mit akarok. szeretem nagyon, de amióta járunk teljessen megváltoztam már nem vagyok a régi mosolygós lány aki voltam . ugy viselkedek mint aki depis (nem vagyok az) vagdosom magam, meg mindenen felhuzom magam, és a régi én szeretnék lenni, de a kapcsolat miatt van ez.. de nagyon szeretem ugyhogy nemtom meik a jobb vagy hogy mit kéne tennem:\
2012. júl. 9. 22:24
 1/2 ASOT ***** válasza:
semmi értelme! végleg szakíts! vagy szépen bekebelez ez a romlandó kapcsolat....és olyan lesz mint egy rohädt barack...belül mélyen még találsz időnként valami jót, de többnyire csak penészes sorvadó külsőt..
2012. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Pendulum92 ***** válasza:
Ez nem fog tetszeni de leírom: nem a kapcsolat miatt vagy ilyen, hanem magad miatt.
2012. júl. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!