Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy hülyeség az miatt szakíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hülyeség az miatt szakítani mert már nem bírom a féltékenységet (mármint nem az övét, hanem a sajátomat)?

Figyelt kérdés
2012. máj. 25. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ok nélküli a féltékenységed akkor szerintem igen. Tehát ha a barátod megbízható, érzed, hogy szeret, nem lépett még félre egyszer sem, nem kaptad még hazugságon, nem flörtölget más csajokkal, de ennek ellenére vagy féltékeny, akkor igen. Akkor ha mással járnál is ugyanilyen bizalmatlan és féltékeny lennél mindenkivel. Szóval próbálj meg megbízni benne ha ameddig nem ad okot az ellenkezőjére.
2012. máj. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak akkor szakíts vele, ha nem akar azon változtatni, ami most folyik. Hisz ha pl csajokkal beszélget és azért vagy féltékeny, és nem fog ezen változtatni, akkor egész életedben féltékenykedhetsz, és azt nem fogod bírni.

Az én barátomnak rengeteg csaj barátja volt, és nagyon féltékeny voltam, mikor velük beszélt, de már egyáltalán nem tartja velük a kapcsolatot, mert tudja, hogy mennyire zavar. Ha nem változtatott volna rajta, akkor tuti nem bírtam volna sokáig, vagy én is elkezdtem volna pasikkal találkozgatni, hogy érezze ő is, milyen érzés.

2012. máj. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hanariko ***** válasza:
ha féltékeny vagy, annak oka van. És nem feltétlen a párodban van a baj, nyilván azért zavar ez téged ennyire, mert semmi oka rá, csak szimplán az vagy. Viszont akkor m,ég nem vagy érett a kapcsolatra, szóval "érdemes" szakítani.
2012. máj. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szakíthatsz vele, aztán lesz egy új párod, és azzal is szakíthatsz emiatt, aztán a következővel, stb...vagy megpróbálhatod orvosolni a problémát.
2012. máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen!
2012. máj. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!