Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen bonyolultak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen bonyolultak a nők? Elvárják h mi álljuk pl. az ő mozijegyüket is, de ha magamnak vennék valamit már egyből számolják a pénzt. Meg miért nem értik meg a csajok azt, hogy időnként magában is szeret ide oda elmenni a férfi?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
általánosítás. ha ilyen lányokkal hozott össze az élet, te bajod...
2012. júl. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

Egyetértek, a nők mindig az egyenjogúság hiánya miatt panaszkodnak, azt pedig elvárják, hogy a randin a pasi fizessen. Hol itt akkor az egyenjogúság?


Amúgy én megoldom, mert nem fizetek egy csajnak se semmit, sőt ha tehetem, inkább magamat hívatom meg.

2012. júl. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne általánosíts! Én például már attól rosszul érzem magam, ha csak egy fagyira meg akar hívni.
2012. júl. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ma 22:52 -vel értek egyet.
2012. júl. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

sajnos a pénz egy mesterséges dolog, amit azért találtak ki, hogy másokat irányítsanak vele. A pénzt fegyverként lehet használni. ÉS akiket a legkönnyebb manipuláln az pedig a nő.


DE szart se ér a pénz, ha a földmívesek nem művelik meg a földeket, hiába gazdag akárki, nem a pénzel fog jóllakni, hanem azzal, amit megtermelünk kemény munkával.


Számolhatják felőlem a pénzt, az biztos: aki a pénz alapján választ máskat azt kiteszem. Nem fogok senkit eltatani, közösen annál inkább.


Sajnos pénzorientált a világ, a pénz jelenti magát a vallást és az istent...és a hatalmat, hogy uralkodhass mások felett.. Ez manapság nagyon jól működik..

2012. júl. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Az ilyeneket, akik elvárják hogy fizess, küldd el a francba vagy verd teli a szájukat!
2012. júl. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

nekem most sikerült olyan pasit kifognom, aki eléggé tele van pénzzel. ennek ellenére nem szeretem, ha költ rám, de ha bármit akarnék magamnak fizetni, akkor meg van sértődve és neki ez ciki. egyedül lakik, úgyhogy néha intézek kisebb bevásárlásokat neki a saját fizetésemből meglepetésképp és főzök valami finomat. :) és ő egyébként nagyon lusta, úgy kell lerángatni, hogy menjen már a haverjaival sörözni, vagy kanbuliba, vagy bármi :) szóval azt hiszem elég jó ellenpélda vagyok :)


20L

2012. júl. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Lovagias gesztus, de meg lehet beszélni, h felesbe fizessetek. Én alapból sosem vártam el, de eddig olyanokkal jöttem össze(hozott össze a sors), h ez nem volt kérdés, szerencsére! Nagyon megértő vagyok, s azzal sincs semmi gondom, ha egyedül akar lenni, csak szóljon! Ennyi.

Bár a Párom olyan, h megkérdezi mennék-e én is, s mér ne tartanék Vele, meg szeret velem lenni!

Sosem számoltam, ha venni akart valamit, megvette!

Ebben semmi bonyolult nincs, csak beszélni kell!

2012. júl. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Csajom is egy normális példány. Ha megyünk valahová ő fizet mindent, mert szerinte én a kocsival, benzinnel már így is sokat fizetek érte. Telefonon is egyfolytában kinyom, és visszahív. Bár ez utóbbival már kezd megőrjíteni. De ez van.
2012. júl. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A pénzt eredetileg általános értékmérőnek találták ki, nehéz lenne ma már árucserével kereskedni:)

Ha ilyen csajt találtál, hát az kínos.

Nem annyira bonyolultak azok, de mindig lesznek olyan húzásaik, amit soha nem fogunk megérteni.

2012. júl. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!