Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott a barátom, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a barátom, akit nagyon szerettem. Most már a szomorúság mellett kicsit dühös is vagyok. Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

A legtöbb férfi jó nőnek tart, persze kinek mi a jó, nincs D kosaras mellem, de modellként is dolgozom. A párom nagyon szerettem, sajnos mégis el tudott menni. Mindenki azt mondja, hogy idióta volt, hogy elhagyott és lassacskán én is ezt érzem (pedig higgyétek el, nem vagyok beképzelt).

Tudom, hogy a külső nem minden, de többnyire lelkileg is rendben voltunk, bár vitatkoztunk olykor, ezért is ment el.

Viszont most hogy sok pasi lett körülöttem hirtelen, nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy rá haragszom és van bennem egy "látod neked nem kellettem, szenvedj, hogy másé vagyok" érzés. Pedig még össze se jöttem senkivel, és valójában csak ezért nem akarnék...

Mit tegyek, hogy ne legyenek bennem többé ilyen negatív érzések?


2012. júl. 9. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, nehéz kérdés...
2012. júl. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"A legtöbb férfi jó nőnek tart"

"modellként is dolgozom"


Most ezt miért kellett megosztani?


Nekem meg van egy robogóm.

2012. júl. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ronda vagy, és a modelleket azért alkalmzzák mert a prostitucio be van tiltva. Ezt a kettöt jegyezd meg örökre.
2012. júl. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szegény harmadik, pedig tök igaza van..
2012. júl. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért írtam le, hogy minél érthetőbb legyen a történet. És jó neked, nekem nincs robogóm. :)
2012. júl. 9. 23:26
 6/10 A kérdező kommentje:
Ennyire értelmetlen a kérdés, hogy csak értelmetlen válaszok jöttek?
2012. júl. 10. 00:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem értelmetlen, de ezt csak az idő oldja meg. Addig is próbálj meg megfontolt, önzetlen döntéseket hozni, hogy a bosszúvágyad ne ejtsen ártatlan áldozatokat.
2012. júl. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lemaradt, 24F
2012. júl. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem is most hagyott el a barátom, 2 év után. Nem vagyok beképzelt, mégis tudom, hogy szép vagyok. Illetve nem vagyok átlagosk ülsejű. Buta sem vagyok, és humorom is van.


Sajnos nem lehet mit tenni, én már egy hete nagyon kivagyok, nagyon szeretm őt és ő még csak felém se néz..mintha ez a 2 év 2 hét lett volna neki..

2012. aug. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mihrimah válasza:
Egyet mondok ha szeret akor viszajon en a mostani paromal exemel ugy irom 1eve vagyunk egyut mindenheten oszeveszunk es 2napmulva ki bekulunk raadasul utolso oszeveszes 2hete volt azota nem kereset masik baratnője van ugy erzem nelkule nem kapok levegőt es nem birom elengedi pedig probalom😢😢😢😢😢😢
2016. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!