Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran megnézem a volt barátom adatlapját, ez baj?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve ismerkedtünk meg és csak egy szösszenetnyi kapcsolatunk volt, én belé szerettem, ő kihasznált.

Én lassan, de biztosan kezdem felejteni, viszont néha nagyon rám tör a hiány. Nem is feltétlen az ő hiány, hanem a szerelem hiányzik. Neki már van párkapcsolata és boldognak tűnik, bár nem is tudom... nha mindegy, nem sokára költözök ki külföldre. És kicsit szánalmasnak tartom, h nézegetem az adatlapját, de az ölelése nagyon hiányzik...


2012. júl. 10. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Hiányzik az exed szerintem ne nézegesd az adatlapját itt a nyár menj barátnözni strandolni és kevesebbet foglalkozz az exel majd lesz neked is uj jobb aki nem csak kihasznál
2012. júl. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igen, egy 4 hónapos kapcsolatot nm neveznék hosszútávú kapcsolatnak...

sajnos nincsenek barátaim.

2012. júl. 10. 10:16
 3/8 anonim ***** válasza:
A gép előtt nem is lesznek barátaid! Te egy nagyon depis csaj lehetsz hallod! Első voltam
2012. júl. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz de tényleg jobb ha inkább elmész otthonról és sétálsz egyet hátha találsz barátokat.
2012. júl. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor egyedül irány strand mozi avagy biciklizés én azt imádom a legjobban főleg estefelé
2012. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ki szoktam mozdulni egyedül, sőt nyelvsuliba is megyek megint. Néha havi egyszer kétszer eljárok bulizni és próbáltam nyári munkát is találni, de nem jött össze.

Kívülről nem mutatom, h mennyire magányos és szeretetéhes vagyok, pedig...

2012. júl. 10. 10:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes engedd el az exet az a mult ha kell tiltsd le hogy ne nézegesd állandoan inkább a jövőre koncentrálj és jönni fog az :)
2012. júl. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát... Még nem tetted túl magad ezen a dolgon, ezért teszed ezt. Nem túl jó dolog, de idő kérdése, és elvileg elmúlik az iránta érzett szereteted.
2012. júl. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!