Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így a 38...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a 38 éves pasim?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve együtt vagyunk, mondhatni,általában minden oké köztünk.

DE pasim mégis néha űzi az eszét a neten,teszi a jópofát, a macsót egyik nő ismerősének és folyton azt hajtogatja neki,hogy majd menjenek el kávézni valamerre, ismerkedni.

És ezt mind azok után,hogy mi találkozunk, remekül eltöltjük az időt együtt,amialatt folyton dícsér,puszilgat, bújik meg elmondja,hogy mennyire szeret meg büszke rám,teljesen odavan.Meg a közös jövőnket tervezzük..

Talink után ő is haza, én is haza, ő meg rögtön mászik fel a netre vágódni annak a hölgynek.(azt ne vágjátok a fejemhez,hogy honnan tudom,mit csinál a neten..egyszerűen nyitva felejtette az iwiwjét..)

Férfiak,miért tesztek ilyent? miért teszi ezt velem? csak egyszerűen jól esik az egónak,vagy valami egyéb is lehet a háttérgondolat???


2012. júl. 10. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, hogy a 38 éves pasid még nem jutott el oda, hogy megállapodjon... VAGY: tombol benne a vadásszenvedély. Számodra mindkét verzió rosz hír...

Miértr nem éltek együtt? Te nem akarod, vagy ő?

2012. júl. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 perfectlie ***** válasza:
Ja,hát már meg is válaszoltad,jól esik az egónak.Ennyi az egész,tartanod nagyon nem kell tőle,főleg ha tényleg olyan vagy mint amennyire dícsér :)
2012. júl. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Még nem élünk együtt,mert most van kialakulóban a lakása,őszire tervezzük az összebútorozást.Arra kész lesz..

Csak ezek után erősen elment a kedvem, elbizonytalanodtam.

Az érdekes az,hogy gyakran előttem csetelget az ismerőseivel a neten, az nem titok.Meg utólag is simán meg merte mutatni a beszélgetéseit, többek közt azt is, ahol először hívta ezt a lányt kávézni.Arra meg mondtam,hogy engem zavar.Azóta rendszeresen törli az ezzel a lánnyal való beszélgetéseit ,észrevettem,hogy este még megvoltak, reggelre eltűntek.A tegnapi beszélgetését is reggel még ott felejtette, most meg már eltűnt...

2012. júl. 10. 12:25
 4/9 A kérdező kommentje:

perfectlie

Te férfi vagy?

na és mi van akkor, ha az a lány tényleg elmegy vele kávézni??

olyan megalázó lenne ez számomra,mivel az a lány tud rólam, látásból ismer.Majd meg röhög a hátam mögött,mert az én pasim jópofizik vele,meg kávézni hívja?

2012. júl. 10. 12:29
 5/9 perfectlie ***** válasza:

Igen,az vagyok.

Tudom,hogy megalázó lenne(bár igazából annyira még sem lenne az).

Ha elmegy vele kávézni akkor nincs semmi.A pasid örülni fog,hogy elmegy vele egy lány kávézni(elkönyveli a sikert).Ennyi.Ami viszont ronthat a helyzeten,ha kiakadsz rá és b@szogatod.Annak ellenére,hogy talán igazad lenne,csak rontanál a helyzeteden!

2012. júl. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy 38 éves PASI! Férfi a helyes kifejezés, amit te keresel az pedig a barátom.

35 ffi

2012. júl. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lehet csak vmi régi haver... van vmi közös hobbijuk oszt dumálni akar vele
2012. júl. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 omba ***** válasza:

Nem jó jel.

Vagy helyetted keres valakit, vagy melléd...

(voltam 38 éves pasi, tudom...)

2012. júl. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. Az utóbb írtak alapján tombol benne a vadásszenvedély...

Ez egyébként tök normális, de rossz hír neked. Ismerem ( részben magamból kiindúlva ) ezt a fajtát...

Még évek múlva is lesznek törölni valók a telefonján. Látatlanban talán nem szabadna ilyet mondani, de ebbe belenyúltál, kislány......

Vigyázz vele...

2012. júl. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!