Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a pasim szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomorúlány0322 kérdése:

Mit tegyek a pasim szakítani akar én nem mivel nagyon szeretem? és vissza szeretném hódítani!

Figyelt kérdés
Lécives segítsetek !!! A pasimmal 8 hónapja vagyok együtt az utobbi időbe sokat veszekedtünk ! Tegnape azt mondta h szeret csak össze van zavarodva nem érzett még ilyet a szíve azt mondja h szeret de az esze azt hogy hagyon engem és szakítson velem. Elkezdett sírni h nem akar szakítani és elveszíteni mivel fél h olyat teszek magammal amit soha nem bocsájtana meg magának csak nem tudja hogy mitévő legyen . hogyan hódítsam vissza mit tegyek nem tudom tanácstalan vagyok és attól félek egyedül maradok és most nem kéne magamra hagyni mivel lehet hogy terhes vagyok tölle .lécives segítsetek nagyon fontos lenne nolmáris vélemhényeket kérek .köszönöm szépen előre is .

2012. júl. 10. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy ne drámázzon már ha szeret de mi volt a konkrét ok amiért szakitott? Ha nem volt komolyabb oka akkor mond meg neki hogy menyire szereted és ha tényleg szeret akkor legyetek együtt.Ha nemet mond akkor hagyd békén és majd rájön hogy szeret és visszamegy ugy is
2012. júl. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először nézd át az általános iskolás magyar nyelv könyveid!

Utána terhességi teszt, ha negatív abban a pillanatban szakíts. Veszett ügyért kaparsz

2012. júl. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért akar szakitani, erröl nem beszéltél? Én azt szürtem le,h nem a sráccal lehet a gond, hanem te tartod sakkba a gyengeségeddel. Elég nagy baj...
2012. júl. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Öleld át és mondd meg neki hogy szereted és bocsásson meg ha valamit rosszul csináltál. :)
2012. júl. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem mondta h miért csak azt h össze van zavarodva és nem tudja mi tévő legyen .. és hogy úgy érzi elfáradt ..
2012. júl. 10. 11:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Az baj ha úgy érzi elfáradt. Valószinüleg észre se vetted,h nyomás alatt tartottad. Ezt onnan tudom,h nálunk most ugyanez van. Utólag összeállt a kép,h mit is csináltam rossul:( Ha szeret téged, több mint valószinü,h csak idöre van szüksége. Ne terheld öt az érzelmeiddel, legyen most ö a középpontba, ez a legfontosabb!
2012. júl. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!