Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » újra össze törték a szívem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

újra össze törték a szívem. Mit tegyek, hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés

amikor végre sikerült kiheverni az előző szerelmet.Tök jól elvoltam.Erre jött egy lány,és belehabarodtam.Elcsavarta a fejem,és itt hagyott.csak úgy.mintha mi sem történt volna.

elég rosszul érzem magam.megint csak egy űr maradt bennem.

mit csináljak ezzel az érzéssel?

F19


2012. júl. 5. 16:17
1 2
 1/11 AvernusTriad ***** válasza:
54%
Hát öreg, irány a kocsma.
2012. júl. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Kezdj el írni.

Nem feltétlenül naplót, csak épp ami eszedbe jut.

2012. júl. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Igyál! :):)
2012. júl. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
54%
az ivás segít felejteni de az idő is,csak az ivás gyorsabban
2012. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is iszok azóta alkohol bajaim vannak nem javaslom mert alkoholista leszel mint én. 2x voltam elvónon! Ma is meg 3 le bort de már nincs pénzem de este tudok szerezni egy kis pénzt piára! Ne igyál!
2012. júl. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
igyál és d*gj d*gj és igyál.
2012. júl. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

jegyezz meg egy dolgot! Az életben mindig jönnek fájó dolgok, és nincs rá gyógyszer hiába a modern világ. Ezt meg kell élned...

AMIT TÚLÉLSZ AZ MEGERŐSÍT!

2012. júl. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja.. és így lesznek az alkoholisták. Felejtsd el a piát öregem. Menj és ismerkedj másokkal. Az emberek felejtetnek :)
2012. júl. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
amitől m halsz meg az erősít. egyébként én is voltam így amikor azt hittem, hogy már tényleg nem bírom elviselni a csalódást, erre még aznap rettenetesen berúgtam, arra volt jó, hogy elfelejtsem az estét, de utána attól még ott marad a dolog.
2012. júl. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Adj egy kis időt magadnak, míg azt érzed, hogy bár lehet, hogy fáj a múlt, de kész vagy az új kapcsolatra, és akkor ismerkedj! Lehet, hogy nem tiszta az érzés, mert az ex-re gondolsz, de amikor találsz valakit, aki felkelti az érdeklődésed, hidd el, hogy akkor felejtesz mindent, ami csak volt. Kutyaharapást szőrével. Nincs új a nap alatt.
2012. júl. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!